Nowości technologiczne!

Fotografia jest piękną pamiątką

 

Tydzień temu brałam ślub z Adamem. Jestem z nim od dłuższego czasu i znamy się już bardzo odbierze. Poznaliśmy się w liceum i od razu się polubiliśmy. Spędzaliśmy dużo czasu aż w końcu postanowiliśmy ze sobą być. Na studia wyjechaliśmy razem do Bydgoszczy i tam już osiedliliśmy się na stałe. Znaleźliśmy dobrą pracę i kupiliśmy mieszkanie.

Zdjęcia weselne bardzo się podobały

fotograf ślubny bydgoszczWzięliśmy w Bydgoszczy także ślub. Nasze rodziny bardzo się polubiły i wesele było bardzo udane. Udało nam się pozałatwiać dobrych fachowców. Byliśmy zachwyceni kamerzystą i fotografem. Fachowy dobry fotograf ślubny – Bydgoszcz ma dużo zajętych terminów i ciężko się czasem dostać do osoby, na której komuś zależy. My mieliśmy ograniczony budżet i nie zależało nam na konkretnym fotografie. Zdecydowaliśmy się zatrudnić osobę, która dopiero stawiała pierwsze kroczki w tej branży. Mieliśmy świadomość, że zdjęcia mogą nie być takie idealne ale zupełnie nam to nie przeszkadzało. Fotograf ślubny Bydgoszcz na nasze wesele przyjechał z żoną. Ona zajmowała się kamerowaniem uroczystości i później mieli przygotować piękny ślub połączony ze zdjęciami. Już nie mogliśmy się doczekać. Za ich prace zapłaciliśmy naprawdę kilka groszy a efekt ich prac był fenomenalny. Naprawdę nie spodziewałam się takich efektów. Dostaliśmy bardzo fajny film, który był idealnie zmontowany a także sporą ilość pięknie obrobionych zdjęć.  Wszyscy nasi goście załapali się na zdjęciach więc mieliśmy sporo pięknych wspomnień na tych zdjęciach.

Dla każdego gościa postanowiliśmy przygotować niespodziankę i zakupiliśmy ładne ramki i włożyliśmy do nich zdjęcia. Każda osoba nam dziękowała za podarunek i piękną pamiątkę. Jestem zdania, że fotograf musi być na weselu ale nie musi to być koniecznie osoba bardzo znana, która długo pracuje w branży.