Nowości technologiczne!

Podarowanie gościom ślubnym upominków

Do ślubu właściwie wszystko już było dopięte na ostatni guzik. Nawet goście już potwierdzili swoją obecność i pozostało cierpliwie czekać na ten wymarzony dzień. Kiedy tak rozmyślałam o tym wszystkim, to wpadłam na ciekawy pomysł, który koniecznie musiałam wdrożyć.

Upominek ślubny dla każdego gościa

upominki ślubne dla gościUznałam, że miło każdemu będzie jak otrzyma jakiś upominek od pary młodej. Ostatnio czytałam, że dawanie upominków gościom ślubnym coraz częściej było praktykowane, więc i ja chciałam to zrobić. Zamierzałam kupić upominki ślubne dla gości w sklepie internetowym, gdzie był spory wybór i co ważne niskie ceny. Na ślub było zaproszonych około dwustu gości i zamierzałam kupić coś drobnego dla każdego z nich. W internetowym sklepie z upominkami był spory wybór. Ja zdecydowałam się na malutkie świeczki w kształcie aniołków, które zapakowane były w małe drewniane pudełeczka. Prezentowało się to bardzo elegancko. Kiedy już wybrałam te upominki, to jeszcze poprosiłam swojego przyszłego męża, by zobaczył i ocenił te pamiątki. Radek uznał, że świeczki są piękne i dokonałam dobrego wyboru. Zamówiłam dwieście pięć takich świeczek w pudełeczkach. Wolałam, żeby te upominki zostały, niż jakby ktoś miał nie otrzymać prezentu. Kiedy przesyłka dotarła, to zauważyłam, że sprzedawca bardzo solidnie wszystko zapakował. Nic podczas transportu się nie uszkodziło a to przecież było ważne. Upominki na salę zawiózł świadek, który sam zadeklarował pomoc. Ja tego dnia nie miałam na to czasu.

Upominek otrzymał każdy z gości ślubnych. Był to bardzo miły gest, który każdy docenił. Podziękowałam z osobna każdemu za udział w moim ślubie i wręczyłam upominek w postaci świeczki w kształcie aniołka. Prezent właściwie każdemu się podobał. Rozdałam wszystkie sztuki.