Nowości technologiczne!

Produkcja szaf na miarę

W dzisiejszych czasach klient ma duży wybór mebli na rynku. Może nimi przebierać jak tylko chce. Jedynym ograniczeniem dla niego może być cena oraz dostępna powierzchnia, na której mebel ma być ustawiony. Kiedyś tak nie było, że poszło się do sklepu i zamawiało się swoją miarę mebli. Trzeba było wziąć taki mebel jaki był w sklepie.

Różne wymiary szaf

szafy na wymiar łódźObecnie sytuacja się trochę zmieniła. Teraz idąc do sklepu mamy pewność, że jeśli mebel, który nam się spodoba będzie miał albo za małe wymiary lub za duże, to możemy podać swoje. Wtedy sprzedawca w naszym imieniu przekazuję producentowi mebli nasze zamówienie na konkretny mebel ale o innych wymiarach. To bardzo pomocne. Dzięki takim zabiegom sprzedawcy tylko zyskują. Tak samo klient będzie zadowolony. Ostatnio udałam się na poszukiwania idealnej szafy. W sypialni mam taką szafę, która jak się okazuję jest już za mała na moje ubrania. Dlatego szukałam większej, ale tak by zmieściła mi się na jednej ścianie. Najlepiej bym szukała szafy na wymiar łódź to miasto, które może poszczyci się kilkoma takimi sklepami, gdzie można kupić meble na wymiar. Od razu się tam udałam i wybrałam model szafy oraz podałam sprzedawcy jakie wymiary sobie życzę, aby ta szafa miała. Sprzedawca zapisał wszystko w systemie i wydrukował mi to, aby potwierdziła zamówienie. Musiałam też od razu zapłacić zaliczkę za tą szafę. Wybrałam klasyczną szafę. Drzwi szafy otwierają się na oścież. Myślałam czy czasami nie wziąć szafy z przesuwnymi drzwiami, ale zostałam przy klasyce.

W sypialni jak się okazało mam zbyt małą szafę. Musiałam kupić większą. Ale w sklepach większa to jest już ogromna. Dlatego musiałam kupić taką szafę na wymiar. Podałam sprzedawcy jaka by mnie interesowała i jakie musiała by mieć wymiary, aby ją kupiła. Po zapłacie zaliczki muszę czekać około dwóch tygodni na dostawę.