Nowości technologiczne!

Skuteczny pistolet masujący

 

Każdemu, kto prowadzi średnio lub bardzo aktywny tryb życia, masaż przydaje się średnio kilka razy w tygodniu. Jego działanie jest wszechstronne i lecznicze, ale pod warunkiem, że będzie właściwie wykonywany. Na rynku najdziemy urządzenie, które nam w tym pomoże.

Jak działają pistolety do masażu?

pistolet do masażu boosterKiedy długo siedzimy przy biurku czy w pochylonej pozycji sprzątamy podłogę, nasze plecy się buntują i pod koniec dnia zaczynają nas boleć. To wynik przeciążenia konkretnych partii mięśni, które potrzebują rozmasowania. Nie zawsze bliskie osoby potrafią go właściwie wykonać, albo zwyczajnie nie mają czasu. Wtedy możemy sięgnąć po pistolet do masażu Booster i samodzielnie go wykonać. Jest to bardzo proste, ponieważ urządzenie to ma ergonomiczny kształt, który ułatwia trzymania, a jego rączka jest pokryta antypoślizgowym materiałem. Masaż polega na dostosowaniu mocy wibracji, które docierają do najgłębszych warstw mięśni, przez co skutecznie usuwają źródło bólu. Pistoletu mogą używać wszystkie osoby, które czują jakikolwiek dyskomfort z powodu bólu w układzie mięśniowym. Można go wykorzystywać na wiele sposobów, ponieważ jest wyposażony w kilka zamiennych głowic masujących. Mogą one mieć kształt okrągły, płaski, podłużny czy w formie widełek. Już po kilku minutach stosowanie można odczuć różnicę i zlikwidować ból czy rozluźnić spięte mięśnie. Pistolet do masażu jest sprzedawany w komplecie z końcówkami masującymi, ładowarką i praktycznym pudełkiem, które można zabrać ze sobą w podróż.

Cena takiego urządzenia do masażu jest zależna od producenta sprzętu i wybranego modelu. Przeważnie kosztuje ono od około trzystu do pięciuset złotych. Świetnie się nadaje na prezent dla bliskiej nam osoby, gdyż z pewnością będzie przydatny w wielu sytuacjach.