Nowości technologiczne!

Świetnej jakości koszulki

 

Moda nie zawsze przypada nam do gustu i co więcej nie zawsze oznacza, że ciuchy na topie są dla nas wygodne! Tak przynajmniej było jeszcze do niedawna, ponieważ obecnie moda uliczna cechuje się przede wszystkim ogromną wygodą i oczywiście oryginalnym stylem!

Moje ulubione koszulki

Koszulka KOKANależę do pokolenia deskorolek, rolek i wszystkiego co ze skateparkiem związane. Urodziłam się we wczesnych latach dziewięćdziesiątych więc kiedy stałam się nastolatką, akurat trafiłam na okres w którym niezwykle popularnym było jeżdżenie na deskorolkach. Większość osób w cieplejsze dni przyjeżdżała na nich do szkoły, a także często spotykaliśmy się po lekcjach na pobliskim skateparku, aby uczyć się od starszych znajomych nowych trików na naszych deskach. To wymagało od nas niejako abyśmy ubierali się wygodnie. Wówczas były to przeważnie ciemne koszulki i spodenki od w-fu. Z biegiem lat jednak moda uliczna się zmieniła i dzisiaj możemy kupić zarówno świetnie i modnie wyglądające ciuchy, jak i właśnie wygodne. Przykładem tego może być moja ulubiona marka. Koszulka KOKA była pierwszym ubraniem, jakie zakupiłam z tej firmy i jak się potem okazało – nie ostatnim. Firma jest dosyć młoda i można by pomyśleć, że powinna dopiero raczkować, lecz stała się szybko niezwykle popularna zwłaszcza wśród osób uwielbiających modę uliczną lub uprawiających sport. Nie ma się czemu dziwić ponieważ marka oprócz modnych i wygodnych ubrać oferuje również jakość!

Kiedyś podarte na skateparku koszulki i spodnie były dla nas codziennością, jednak dzisiaj czasy się zmieniły i ubrania nie są już tak marne jakościowo. Jeszcze w żadnej z bluzek nie udało mi się zrobić dziury choć nie raz się wywróciłam próbując opanować działanie mojej nowego deskorolki elektrycznej. Koka także posiada w asortymencie ubrania na siłownię, a że mam zamiar na nią uczęszczać, z pewnością wkrótce dokonam zakupu.