Nowości technologiczne!

Urządzamy jadalnię po remoncie

Jestem właśnie w trakcie remontu mieszkania, które czekało na zmiany od lat. Postanowiłam stworzyć z niego nowoczesną, ale zarazem elegancką przestrzeń. Postawiłam więc na klasykę i ciepłe, ale stonowane barwy. Jestem właśnie na etapie urządzania salonu, który, po wyburzeniu jednej ściany, stał się jedną przestrzenią z jadalnią. Zawsze marzyłam o takim układzie. 

Drewniane krzesła na zamówienie

krzesła drewniane tapicerowane do jadalniWspółczesne domy i mieszkania, nawet, jeżeli nie są zbyt wielkie, to mają w sobie dużo przestrzeni. Łączy się ze sobą niektóre pomieszczenia, tworząc jedną, dużą przestrzeń, optycznie powiększającą mieszkanie. Właśnie tego typu mieszkanie będę miała po ukończeniu remontu. Praktycznie jesteśmy w trakcie wykańczanie wnętrz. I najbardziej cieszę się z tego, że udało się połączyć salon z jadalnią. Całe mieszkanie zmieniłam z bardzo staroświeckiego na nowoczesne, ale z klasą. Postawiłam na ciepłą kolorystykę, z dużym naciskiem na drewno. Właśnie niedawno kupiłam meble do jadalni. W oko wpadł mi piękny, drewniany stół i od razu go kupiłam. Trzeba było tylko jeszcze znaleźć krzesła drewniane tapicerowane do jadalni i też się udało. Tak naprawdę to je zamówiłam u znajomego stolarza, który specjalizuje się właśnie w meblach i krzesłach. Krzesła, które wykonał dla mnie, mają bardzo prosty, ale przy tym niezwykle elegancki design. Tapicerka wykonana jest beżowym, jednolity kolorze, dzięki czemu idealnie współgra z całą przestrzenią. 

Meble są bardzo ważnym elementem aranżacji pomieszczeń. Jestem właśnie na etapie wykańczania mieszkania po remoncie i najbardziej przypadło mi do gustu połączenie salon z jadalnią. W jadalni stanął więc duży stół, któy kupiłam praktycznie przez przypadek. Zamówiłam specjalnie pod ten stół krzesła, żeby pasowały kolorystycznie, Całość wykonana jest z drewna.