Nowości technologiczne!

Użyteczne wkłady do apteczek

W zakładzie pracy musi się znajdować apteczka pierwszej pomocy, ponieważ wymaga tego ustawodawca. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, gdyż w firmach bardzo często dochodzi do wypadków mniej, lub bardziej poważnych. 

Po co wkłady do apteczek pierwszej pomocy? 

wkład do apteczek din 13157W firmach pracownicy doskonale wiedzą gdzie znajduje się gaśnica, koc gaśniczy, czy apteczka pierwszej pomocy. Są to podstawowe informacje z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Oczywiście dobrze też żeby wiedzieli oni co się znajduje w środku i jak tego używać. W sklepach medycznych pracodawcy mogą kupić całą apteczkę pierwszej pomocy, albo sam wkład, czyli zawartość bez opakowania. W razie potrzeby można go dowolnie doposażać o kolejne artykuły, które są przydatne w danym zakładzie pracy. Wkład do apteczek din 13157 jest jednym z najczęściej wybieranym przez klientów, ponieważ jest w przystępnej cenie i ma wszystko co jest potrzebne w razie jakiegokolwiek wypadku. Możemy z niego skorzystać w razie przecięcia, złamania, krwotoku, czy poważniejszego urazu którejś z kończyn. Same wkłady można kupić, kiedy w naszej obecnej apteczce zostaną wykorzystane pewne artykuły, lub kiedy ich data ważności dobiegła końca. Należy pamiętać, że elementy wkładu din 13157 mają określoną datę ważności, po której przekroczeniu należy produkty wymienić na nowe, gdyż mogą stracić swoje właściwości. Najtaniej wkłady kupimy w internetowych sklepach medycznych i też tam znajdziemy wszystkie modele apteczek spełniających normy din. 

W Polsce nie ma wymogu korzystania z apteczek z wkładem din, ponieważ każdy przedsiębiorca i kierowca, może kupić dowolny model. Ważne jedynie żeby go posiadał na stanie i wiedział jak z niego skorzystać w razie potrzeby, bo od tego zależy  bezpieczeństwo.