Nowości technologiczne!

Weekend w Powidzu

Byłam ostatnio zmęczona sytuacją w pracy i postanowiłam sobie nieco odpocząć. Pracowałam nawet w weekendy, aby wyrobić się ze wszystkim, więc tak naprawdę nie miałam nawet kiedy odpocząć. Wystarczyłoby mi kilka dni, by zregenerować siły i poprosiłam szefa o jeden wolny dzień. Zgodził się.

Znalezienie taniego noclegu na weekend

tani nocleg w PowidzuUrlop wzięłam sobie w piątek, żeby mieć dłuższy weekend, w który postanowiłam odpocząć. Moi rodzice w tym czasie byli na wakacjach nad morzem a mój chłopak z delegacji miał wrócić za kilka dni. Potrzebowałam być sama i wszystko idealnie się złożyło. Zdecydowałam się wyjechać do Powidza i właśnie tam odpocząć. Nie miałam za dużo pieniędzy, bo była to spontaniczna decyzja i postanowiłam poszukać jakiś tani nocleg w Powidzu za pomocą internetu. Ofert było dość sporo i na moje szczęście pokoje na weekend były wolne w wielu miejscach. Zdecydowałam się na najtańszy nocleg, bo nie potrzebowałam zbyt wielu udogodnień w pokoju. Wybrałam nawet specjalnie taki, który nie miał telewizji, bo nie oglądałam jej w domu i tym bardziej na urlopie nie zamierzałam. Wpłaciłam zaliczkę i zarezerwowałam pokój na dwie noce. Pojechałam tam już w piątek z samego rana, bo chciałam jak najwięcej czasu wykorzystać. W pokoju było duże łóżko i nawet łazienka a to zdecydowanie mi było potrzebne. Dużo czasu spędzałam poza pokojem, bo miałam ochotę przebywać na łonie natury. Dookoła była wspaniała okolica i człowiek od razu poczuł się lepiej. Tego właśnie potrzebowałam.

Postanowiłam do Powidza jeździć regularnie, bo przez te trzy dni wypoczęłam. Za nocleg zapłaciłam niewiele i mogłam sobie pozwolić na taki wyjazd raz w miesiącu. Zauważyłam też, że po wypoczynku stałam się bardziej efektywna w pracy co zaowocowało nowymi kontraktami.