Nowości technologiczne!

Wnękowa szafa z Warszawy

Przez ostatnie kilka lat mocno zacisnęliśmy z żoną pasa, pracując przy tym bardzo dużo. Mieliśmy bowiem cel. Chcieliśmy kupić mieszkanie w Warszawie, w dobrej dzielnicy i ze sporym metrażem. Kiedy już się to udało, nadszedł czas, by to mieszkanie urządzić. Chcieliśmy, by wyglądało ono przepięknie, więc postanowiliśmy kupować wszystko na wymiar, nawet szafy.

Szafa wnękowa pod wymiar

szafy wnękowe na wymiar warszawaPoczątkowo zastanawialiśmy się, czy nie wynająć do urządzania wnętrza architekta. W końcu jednak zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, ponieważ przerósłby nas on pod względem finansowym. Zamiast tego, postanowiliśmy te pieniądze przeznaczyć na bardzo dobre jakościowo meble, oczywiście na wymiar. Z naszej sypialni mamy przejście do garderoby, w której znajduje się sporo wnęk. Dlatego też interesowały nas głównie szafy wnękowe na wymiar Warszawa to bardzo duże miasto, więc w ofertach mogliśmy wybierać i przebierać. Sugerowaliśmy się głównie portfolio, jak i opiniami klientów, którzy skorzystali już z usług danych firm. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na świetne przedsiębiorstwo, chwalone przez dziesiątki klientów. Ich portfolio z szafami również przypadło nam do gustu. Korzystali oni również z bardzo dobrych jakościowo materiałów, co ostatecznie przekonało nas do zamówienia u nich szaf na wymiar, do naszej garderoby. Nie mogliśmy doczekać się, kiedy fachowcy z tej firmy przyjadą do naszego mieszkania z szafami i je zamontują.

Kiedy zobaczyliśmy przed naszym blokiem busa z logo firmy, w której zamówiliśmy meble, byliśmy przeszczęśliwi. Montaż poszedł im bardzo szybko. Gdy zobaczyliśmy, jak prezentuje się garderoba, byliśmy zarazem zszokowani, jak i radośni. Wyglądała doskonale, meble stanowiły dla niej dużą ozdobę. Co więcej, były świetnie wykonane!