Nowości technologiczne!

Zalety muliny ariadna

Od dłuższego czasu zajmuje się haftowaniem i wyszywaniem obrazów na kanwie. Swoje obrazy wieszam na ścianie lub obdarowuje nimi przyjaciół, znajomych i rodzinę. Ostatnio sąsiadka, której podarowałam na urodziny obraz powiedziała mi, że również chciałaby zacząć wyszywać. Kupiła już sobie nawet kanwę, ale nie wie jaką mulinę dobrać do szycia.

Pomogłam z zakupem muliny ariadna sąsiadce

mulina ariadnaPowiedziałam jej, że według mnie najlepsza jest mulina ariadna. Sama korzystam tylko z takiej i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że jest ona bardzo mocna i wytrzymała. Nie rozdwaja się ona, co zapewnia szybkie i płynne wyszywanie. W sklepie internetowym, w którym ją kupuje jest dostępna w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, dlatego nadaje się do wyszywania wielu różnokolorowych obrazów, a przy tym jest bardzo tania, dostępna w jednych z najlepszych na rynku cen. Sąsiadka poprosiła mnie, żebym kupiła jej taką mulinę, a ona odda mi pieniądze, ponieważ sama nie umie korzystać ze sklepów internetowych. Od razu to uczyniłam, tym bardziej że akurat miałam kupować i sobie odpowiedni zapas tego produktu. Już wkrótce dostałam przesyłkę kurierską i mogłam dalej wyszywać moje obrazy na kanwach. Muszę przyznać, że od lat jestem wierna takiej mulinie, ponieważ jest to produkt wysokojakościowy. Dla mnie najważniejsza jest jej miękkość i elastyczność. Dzięki temu nadaje się ona do wyszywania nawet na kanwach o bardzo małych oczkach.

Oprócz do wyszywania obrazów można z niej korzystać przy naszywaniu łat na porwane ubrania czy do wyplatania zakładek do książek, które są bardzo oryginalne. Sąsiadka również była bardzo zadowolona z jej jakości, co tylko potwierdza, że nadaje się ona zarówno dla zawodowych krawcowych, jak i amatorów, którzy zaczynają przygodę z haftowaniem.