Nowości technologiczne!

Akcesoria dla matek karmiących

Już w najbliższym miesiącu pojawi się na świecie nasz ukochany skarb. Tak długo na niego czekaliśmy.  Bardzo długo się o niego staraliśmy, przez cały okres ciąży chuchałam na nas i dmuchałam i już niedługo będziemy razem. Pokoik dla maleństwa jest już gotowy, torba do szpitala spakowana, garderoba dla maluszka zakupiona. Teraz czekamy już tylko na rozwiązanie. Tak bardzo chciałabym, żebyśmy byli już razem z naszym maleństwem.

Karmienie dziecka piersią

wygodna odzież do karmieniaNasz maluszek jest tak długo wyczekiwany, że zamierzam dać mu to, co najlepsze. Zamierzam karmić go piersią jak najdłużej, przynajmniej rok, a jak się uda i dłużej. Niektóre z moich koleżanek karmiły nawet dwa lata. Jest to najlepsze, co mogę dać swemu dziecku, nie ma nic lepszego niż mleko matki. Nie zastąpi go żadna mieszanka. Czeka już w szafie wygodna odzież do karmienia mojego bobasa. Karmienie jest super wygodne, bo pokarm będę miała ze sobą zawsze, dlatego dobrze byłoby, żeby móc się do niego szybko dostać. Taka odzież do karmienia posiada różne sprytne rozwiązania, które to ułatwiają. Mam też już laktator, wiem, że na początku może być trudno z karmieniem, dlatego wolę się zabezpieczyć. Poza tym myślę, że na pewno przyda się w przyszłości, kiedy będę chciała gdzieś wyjść (a na pewno będę tego chciała), a jednocześnie kontynuować karmienie. Dlatego przydadzą mi się również pojemniki do przechowywania i mrożenia pokarmu. Czuję, że jestem już gotowa.

Karmienie piersią jest bardzo ważne. Pokarm matki jest najlepszym, najcudowniejszym pokarmem, który można podać dziecku. Jeśli tylko jest to możliwe, warto jest karmić piersią. Poza tym karmienie piersią jest bardzo wygodne. Jest to doskonała okazja do bliskości z maluszkiem. Dodatkowo mleko matki jest całkowicie za darmo.