Nowości technologiczne!

Dobry napęd do bram

 

Posiadanie automatycznych drzwi garażowych lub bramy wjazdowej jest ogromnym luksusem. Jeżeli dobrze zaplanujemy zakup oraz dobierzemy napęd do własnych potrzeb możemy korzystać z niego przez długie lata, zapewniając tylko okresowy przegląd napędu. W wyborze dobrego napędu pomoże nam na pewno fachowiec w punkcie sprzedaży.

O czym warto pamiętać?

napędy do bram w PiasecznieZakup napędu do bram nie może być pochopną decyzją. Trzeba rozważyć, przed zakupem napędu do bram, kilka istotnych kwestii. Pierwsza z nich to rodzaj bramy jaki posiadamy we własnym domu. Inny napęd będzie potrzebny dla bramy otwieranej skrzydłowi, inny rodzaj napędu będzie potrzebny do bram otwieranych przesuwnie. Przy bramach otwieranych skrzydłowo istotny jest także kat otwierania. Kolejną kwestią jest częstotliwość pracy napędu. Inny napęd będzie miała brama otwierana maksymalnie 2-3 razy dziennie, inny napęd będzie miała brama otwierana kilka razy dziennie. Napędy do bram w Piasecznie można kupić w kilku lokalnych punktach sprzedaży. Na terenie Piaseczna znajdziemy przedstawicieli handlowych wszystkich największych producentów bram na świecie. O co warto zapytać w punkcie sprzedaży? Przede wszystkim o serwis posprzedażowy. Autoryzowani przedstawiciele handlowi oferują pełny serwis gwarancyjny nawet przez dwa lata. U lokalnych dostawców także możemy spotkać pełną ofertę serwisu posprzedażowego. Trzeba pamiętać, że zgodnie z polskim prawem gwarancja na zakupiony towar obowiązuje przez rok.

Każdy punkt sprzedaży napędów do bram oferuje także montaż napędu. Jest to zazwyczaj usługa wliczona w cenę napędu do bramy. W piaseczyńskich punktach sprzedaży możemy spotkać także napędy do bram sterowane aplikacją ze smartfona. Jeden z autoryzowanych punktów sprzedaży w Piasecznie posiada już w swojej ofercie taki produkt.