Nowości technologiczne!

Innowacyjny program dla gastronomii

 

Lokale gastronomiczne każdego dnia przyjmują dziesiątki, a nierzadko nawet setki klientów, którzy dokonują zamówienia zarówno na miejscu, jak również na wynos. Właściciele lokali świadczących usługi gastronomiczne, zatrudniają pracowników na stanowisku kucharza, czy też kelnera.

Nowoczesne oprogramowanie dla lokali gastronomicznych

oprogramowanie sogaNiezwykle ważne jest wówczas zapewnienie wysokiego poziomu komfortu pracy osób zatrudnionych, a także zapewnienie pewnego rodzaju łączności pomiędzy kelnerem, a osobą realizującą każde zamówienie potrawy lub napoju. Na rynku dostępne są różne programy komputerowe, pozwalające na znacznie szybsze i bardziej efektywne składanie zamówienia, dzięki czemu kelner jest w stanie bezpośrednio przesłać informację do kuchni, jakiego rodzaju potrawę należy przyrządzić. Prawidłowo zainstalowane oprogramowanie soga odpowiada za prawidłowe naliczenie kwoty należnej za złożone zamówienie, jak również bezzwłoczne przesłanie treści zamówienia do kucharza, przy wykorzystaniu połączenia Wi-Fi. Dzięki temu, efektywność pracy osób zatrudnionych w lokalu gastronomicznym jest zdecydowanie większa, a tempo wykonywanych zleceń znacznie szybsze. Warto więc zapoznać się z możliwością nabycia i instalacji specjalnego oprogramowania w lokalu gastronomicznym, dzięki któremu praca osób zatrudnionych odbywać się będzie na znacznie wyższym poziomie.

Do celów prawidłowego wykorzystywania innowacyjnego oprogramowania dla lokali gastronomicznych, konieczne jest przede wszystkim zaopatrzenie firmy w odpowiednie ilości urządzeń mobilnych, a także stacjonarnych. Kelner może korzystać ze smartfona lub tabletu podczas składania przez klienta zamówienia, lecz konieczne jest także połączenie z urządzeniem wyposażonym w serwer, czyli kasą lub komputerem stacjonarnym.