Nowości technologiczne!

Tana wymiana wyświetlacza

Nie ma dwóch zdań, że iPhone’y to jedne z najlepszych urządzeń na rynku, ale na pewno nie możemy powiedzieć o nich, że są niezniszczalne. Bowiem, jak dotychczas, takiego smartfona jeszcze nie wymyślono, a co za tym idzie, uszkodzenia wyświetlacza są bardzo często.

Kto w Krakowie wymienia wyświetlacze?

wymiana wyświetlacza iphone krakówUrządzenia Apple są specyficzne, bowiem ich konstrukcja (od wewnątrz), w ogóle nie przypomina standardowych smartfonów, toteż ich serwisowanie wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale i doświadczenia. Dlatego też, serwisowaniem iPhone’ów zajmują się jedynie naprawdę dobre serwisy GSM. Można je podzielić na: firmowe – czyli takie, które działają z ramienia Apple, jak i te prywatne, które zwyczajnie wyspecjalizowały się w naprawie i wsparciu dla tej marki. Gdy chodzi o ceny, to lepszą ofertę znajdziemy w tych drugich, natomiast jeśli idzie o jakość świadczonych usług – ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzcę, gdyż zdania są mocno podzielone. Wymiana wyświetlacza jest natomiast standardową usługą, z którą bezproblemowo poradzą sobie zarówno serwisy firmowe, jak i prywatne. Jeżeli chodzi o koszt takiej usługi, to składa się na nią cena nowego wyświetlacza plus około 15% tej kwoty, którą pobiera serwis za wykonaną usługę. Jeżeli zainteresowała nas wymiana wyświetlacza iPhone Kraków to miasto, gdzie na pewno zrobimy to szybko i niedrogo. Bowiem ilość tutejszych punktów serwisujących jest naprawdę duża, a ich oferta zróżnicowana. 

Gdy rozbijemy wyświetlacz, na pewno bardziej opłacalna jest jego wymiana niż zakup nowego urządzenia. Zwłaszcza, że w starszych modelach koszt wymiany rozbitej szybki jest naprawdę niewielki i oscyluje w granicach 150-200 złotych, czyli mniej więcej tyle samo ile w przypadku standardowych smartfonów.