Nowości technologiczne!

Jak usunąć makijaż permanentny?

Zdecydowałaś się na makijaż permanentny z nadzieją, że pomoże on podkreślić twoją urodę, ale niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem? Oddałaś się ręce nie do końca sprawdzonej osoby i obawiasz się, że na zniwelowanie zbyt ciemnych brwi czy nieprawidłowo wykonanego konturu ust będziesz musiała czekać co najmniej kilka miesięcy? Niekoniecznie. Przeczytaj do końca ten krótki tekst.

Usunięcie makijażu permanentnego jest możliwe

usuwanie makijażu permanentnego w WarszawieNiestety do salonów kosmetycznych zgłasza się wiele niezadowolonych z wykonania trwałego makijażu klientek. Powodów jest kilka. Niesprawdzona linergistka, źle dobrany kolor pigmentu czy kształt w odniesieniu do ogólnych rysów twarzy i tym podobne. Niezadowolenie to wpływa niekorzystnie na całe nasze samopoczucie. Dlatego nie warto czekać, aż makijaż zblednie. Możliwe jest jego usunięcie za pomocą specjalistycznych preparatów oraz laserów. Wybór między tymi metodami zależy od indywidualnych uwarunkowań, dlatego dobrze, aby w podjęciu decyzji pomogła nam osoba wykwalifikowana. Usuwanie makijażu permanentnego w Warszawie to koszt kilkuset złotych za jedną sesję, podczas której intensywność barwnika zmniejsza się o około 20%, zatem do zupełnego pozbycia się makijażu potrzebnych jest kilka sesji. Kolejne zabiegi wykonuje się zwykle w odstępie 4-8 tygodni. Po każdym zabiegu należy odpowiednio pielęgnować skórę, natłuszczając ją specjalnymi kosmetykami. Co bardzo istotne, w pierwszej dobie nie należy dopuścić do kontaktu z wodą miejsca, z którego został usunięty makijaż.

Poddając się zabiegowi permanentnego makijażu liczymy na to, że pozwoli nam on na pozbycie się niedoskonałości i pozwoli cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długi czas. Niestety zdarzają się sytuacje, kiedy nie wszystko idzie po naszej myśli i widok zbyt ostro wyrysowanych brwi czy ciemnego konturu wokół ust psuje nam samopoczucie każdego dnia. Na szczęście usunięcie efektów źle wykonanego makijażu jest możliwe i warto wówczas z tej możliwości skorzystać.