Nowości technologiczne!

Nowatorskie firany w aranżacjach

Trudno wyobrazić sobie aranżację pokoju dziennego bez elementów dekoracyjnych. Różnego rodzaju ozdobne dodatki powodują poczucie spójności, wnętrze sprawia wrażenie dokładnie wykończonego. Dostępne są zróżnicowane inspiracje wnętrzarskie, każdy wybiera według indywidualnych oczekiwań.

Wybór ekskluzywnych firan do salonu

ekskluzywne firany do salonuCiekawy efekt dekoracyjny można osiągnąć poprzez zamontowanie oryginalnego oświetlenia czy zadbanie o jakość wykorzystanych tekstyliów. W każdym eleganckim salonie doskonale prezentują się odpowiednio dobrane firany. Wybór w sklepach z wyposażeniem wnętrz jest bardzo szeroki – począwszy od firan sprzedawanych na metry a skończywszy na firanach w komplecie z zasłonami. Ekskluzywne firany do salonu wyróżniają się idealnymi wykończeniami i ciekawym wzorem. Bardzo często są to niezwykle ozdobne motywy kwiatowe znajdujące się u dołu firany. Taka dekoracja okienna dodaje stylu i wyrazu całej aranżacji. Interesującym wariantem stylistycznym do reprezentacyjnego salonu są ozdobnie upięte tkaniny – na przykład firany woalowe z gustownymi marszczeniami. Bardzo ładny efekt można także uzyskać dzięki zastosowaniu firan z gipiurą oraz z aplikacjami haftowanymi. Zarówno gipiura jak i hafty mają swoją indywidualną specyfikę, jest w nich pewna elegancja i romantyzm. Firany dostępne są zwykle w śnieżnobiałym kolorze, ale sklepy oferują już też coraz więcej modeli z kolorowymi grafikami i barwnymi lamówkami, które gwarantują oryginalny efekt.

Efektowne elementy dekoracyjne są niezastąpione w stylowych wnętrzach. Wyrafinowane akcenty oddziałują na całą urządzaną przestrzeń. Firany dodają wdzięku i uroku, ożywiają aranżację. Takie wnętrza zawsze wyglądają spójnie i nowocześnie. Warto zasięgnąć inspiracji z nowych trendów wnętrzarskich.