Nowości technologiczne!

Nowy dom w Szczecinie

Na początku tego roku okazało się, że razem z mężem i dziećmi musimy przeprowadzić się do Szczecina. Ze względu na sprawy rodzinne. Musieliśmy znaleźć jakieś lokum. W poprzednim mieście mieszkaliśmy w mieszkaniu, ale teraz bardzo chcieliśmy kupić dom by w końcu mieć ogród i wielki salon.

Szukanie domu w Szczecinie zakończyło się sukcesem

domy na sprzedaż w SzczecinieDługo szukaliśmy odpowiedniego domu, przez chwilę nawet zastanawiałam się czy nie lepiej i szybciej byłoby kupić działkę i postawić na niej dom. Jeżeli chodzi o domy na sprzedaż w Szczecinie to wiele z nich nie było w dobrym stanie, a mi bardzo zależało na tym aby dom z zewnątrz wyglądał dobrze. Z mężem nie chcieliśmy też kupować domu, w którym trzeba byłoby przeprowadzić gruntowny remont. Bo zupełnie mijałoby się to z celem. W końcu udało nam się znaleźć taki dom, który przypadł nam obu do gustu. Nie jest duży ale nasza dwójka dzieci ma osobne pokoje, a my swoją sypialnie, a tak właśnie chcieliśmy. Oprócz tego znalazł się mały pokój na garderobę, oraz skrytka na wszystkie rzeczy, których nie chce się mieć na widoku, takie jak np. miotły, mopy czy różne środki czystości. Kuchnia jest duża ale trochę zagracona. Myślę, że w przyszłości zrobimy w niej remont, by wyglądała ona lepiej. Salon jest fajny, bo znajduje się w nim kominek oraz wyjście na taras. Ogród jest przepiękny i już nie mogę się doczekać aż trochę się nim zajmę i posadzę tam piękne rośliny.

W domu, który kupiliśmy największe zmiany zaszły na razie jeżeli chodzi o kolor ścian. W każdym pokoju przemalowaliśmy ściany. Wymieniliśmy też sporo mebli w pokojach dzieci, na takie, które przywieźliśmy ze starego mieszkania. Najbardziej cieszę się z ogrodu oraz z zagospodarowania jednego pomieszczenia na garderobę. Kosztowało to naprawdę mało, a efekt jest po prostu super.