Nowości technologiczne!

Pomysłowa strona www

 

Od jakiegoś czasu prowadzę własną działalność gospodarczą. Bycie szefem sprawia mi dużo przyjemności. Od początku skupiałem się na tym, by moi klienci byli zadowoleni z produktów, jakie otrzymuję. Ostatnio jednak dowiedziałem się, że muszę inwestować też trochę w reklamę. Dobrym startem ku temu było założenie własnej strony www. Postanowiłem poprosić o to specjalistę. 

Kreatywny projekt strony internetowej

kreatywne projektowanie witryn internetowychBycie szefem jest dla mnie wielkim wyzwaniem. By założyć własną firmę, musiałem zwolnić się z poprzedniego stanowiska. Dlatego też bardzo się starałem, ponieważ wiele ryzykowałem. Na początku szło mi bardzo dobrze. Przybywało klientów i otrzymywałem od nich pozytywny feedback. Później nastąpił mały zastój. Bardzo długo zastanawiałem się, z czego on wynika. Przecież tak samo intensywnie dbałem o to, by klienci byli bardzo zadowoleni z moich produktów. Po rozmowie z kolegą, który pracuje w branży marketingowej, dowiedziałem się, że powinienem inwestować trochę pieniędzy w reklamę, gdyż konkurencja jest duża. Pierwszym krokiem miała być własna strona www. Dlatego też postanowiłem poszukać specjalisty, którego domeną jest kreatywne projektowanie witryn internetowych. Gdy takowego znalazłem, umówiliśmy się na spotkanie, by omówić moje oczekiwania i potrzeby. Byłem tym wszystkim bardzo podekscytowany, ponieważ czułem, że brnę w naprawdę dobrym kierunku.

Teraz kiedy moja firma posiada własną stronę internetową, pracuje mi się znacznie lepiej. Umieszczam w niej najistotniejsze informacje, dzięki czemu moi klienci są ze wszystkim na bieżąco. Cieszę się, że mam swoją stronę www. Od tego czasu przybyło mi wielu klientów. Czuję, że moja firma naprawdę zaczyna się rozwijać. Byłem bardzo ciekaw, w jakim miejscu znajdę się za rok o tym czasie!