Nowości technologiczne!

Poszukiwania architekta z Wrocławia

Niedawno udało nam się z mężem kupić działkę budowlaną. Już od dłuższego czasu rozglądaliśmy się za jakąś działką, ale dopiero po kilku miesiącach znaleźliśmy taką, która nam odpowiadała zarówno pod względem lokalizacji, jak i wielkości. Teraz postanowiliśmy nie zwlekać i od razu „poszliśmy za ciosem”. Mieliśmy w planach wybudować dom.

Skorzystaliśmy z pomocy architekta przy projekcie domu

architekt z wrocławia - projekty domówSami zupełnie się na tym nie znaliśmy, dlatego oczywiste było dla nas to, że od początku będziemy korzystać z pomoc profesjonalistów. W pierwszej kolejności był nam potrzebny oczywiście ktoś, kto zajmie się samym projektem naszego przyszłego domu. Długo szukaliśmy odpowiedniej osoby. Pożaliłam się nawet mojej koleżance z pracy, że nie mam pojęcia, gdzie znajdę naprawdę dobrego architekta. Okazało się, że zna ona taką osobę i może ją nam polecić. Był to doświadczony i renomowany architekt z Wrocławia – projekty domów, które wykonywał były naprawdę eleganckie i nowoczesne. To było dokładnie to, czego szukałam. Z portfolio tego architekta mogliśmy zapoznać się na jego stronie internetowej. Pokazałam to mężowi, któremu również spodobały się wykonane przez jego projekty. Nie zwlekaliśmy więc i od razu zdecydowaliśmy się z nim skontaktować. Tym bardziej, że koleżanka zapewniła mnie, że oferuje on swoje usługi w niezwykle przystępnej niskiej cenie.

Już wkrótce mogliśmy przekonać się, że to nie jedyne jego zalety. Oprócz tego, że ten architekt tanio zaprojektował dla nas dom, to jeszcze w dodatku zrobił to bardzo szybko i sprawnie. Już kilka tygodni później mogliśmy ruszać z budową i wdrażaniem projektu w życie. Byliśmy bardzo zadowoleni również z tego, że przy projektowaniu budynku wziął on pod uwagę wszystkie nasze preferencje i potrzeby. To było dla nas istotne.