Nowości technologiczne!

Romantyczny weekend dla dwojga

Zbliżają się walentynki i zastanawiam się, jaką niespodziankę mogę przygotować na tę okazję. W ubiegłym roku podarowałam mężowi elegancki zegarek na rękę, dlatego w tym chciałabym pojechać gdzieś na weekend. Nie mam pojęcia, gdzie to mogłoby być, choć nie ukrywam, że jestem zainteresowana wypoczynkiem w górach. Mąż też uwielbia góry, więc na pewno będzie zadowolony.

Polecane miejsce w górach dla zakochanych

romantyczny pobyt walentynkowyZnam ciekawą stronę internetową pewnego portalu turystycznego, w którym można znaleźć ciekawe oferty wycieczek nad morze i w góry. Już kiedyś miałam okazję korzystać z tego portalu, gdy szukałam tygodniowego wypoczynku nad polskim morzem. Właśnie weszłam na tę stronę i jestem pod wrażeniem niezwykle bogatej oferty. W dodatku, wszystkie wycieczki objęte są trzydziestoprocentowym rabatem, jeżeli ich koszt przewyższa dwieście złotych. Taki weekendowy, romantyczny pobyt walentynkowy w góry jest dosyć tani. Można już pojechać za czterysta dwadzieścia złotych w ustronne miejsce. Jak podaje portal, hotel znajduje się w samym lesie, otoczony wodospadami i boiskiem do piłki nożnej. W cenie są trzy posiłki dziennie oraz dostęp do sauny, siłowni, basenu i solarium. Mój mąż będzie zachwycony, że jest tam też możliwość obserwacji nocnego nieba przez wysokiej jakości teleskop. Myślę, że warto wykupić tę wycieczkę, tym bardziej, że zapłacę o trzydzieści procent mniej. 

Zdecydowałam, że wykupię weekendowy pobyt w górach dla dwojga. Zaraz przeleję pieniądze, bo obawiam się, że jak nie zarezerwuję dzisiaj tam miejsca, to oferta przepadnie. Pozostało tylko pięć wolnych miejsc, więc należy się spieszyć. Nic nie powiem mężowi o moich planach, bo chcę mu zrobić wspaniałą niespodziankę. Tak dawno nigdzie razem nie byliśmy, chyba z pięć lat.