Nowości technologiczne!

Szczęście namalowane na płótnie

Jeżeli chcemy zrobić prezent osobie, która jest koneserem sztuki, ma to swoje wady i zalety. Z jednej strony mamy punkt zaczepienia i wiemy, co możemy kupić, a z drugiej wymaga to posiadania dość dużej kieszeni. Czasami jednak warto jest zainwestować z jakiś lepszy prezent, zwłaszcza, jeżeli chcemy przekazać, że ktoś jest dla nas bardzo ważną osobą.

Idealny obraz na prezent

obraz malowany na płótnieMój wychowawca w liceum wręcz uwielbia sztukę. Kocha malarstwo, rzeźbę, fotografię, czytanie – wszystko tego typu. Dlatego też moja klasa na zakończenie szkoły chciała kupić mu coś związanego z tym. Problem tylko z tym, że nie wiedzieliśmy co. Dopiero później wpadł nam do głowy obraz. Obraz malowany na płótnie to świetny prezent dla każdego, kto lubi popatrzeć na coś ładnego, jak na przykład dla mojego wychowawcy właśnie. Zamówiliśmy jakiś ciekawy obraz w ulubionym stylu profesora, no i zostało czekać aż będzie skończony, a później dotrzeć na ceremonię oficjalnego zakończenia roku i owy obraz wręczyć. Baliśmy się trochę jak wychowawca na to zareaguje, ale o dziwo: był zadowolony z prezentu. Właściwie to chyba nigdy nie widziałam go tak szczęśliwego. Cóż, dobrze, że trafiliśmy, bo jednak poszło na to wszystko całe mnóstwo pieniędzy. Ale w końcu czego nie robi się dla ukochanego wychowawcy, prawda? Teraz przynajmniej mogliśmy liczyć na jego przychylność i wierzyć w to, że nie zostaniemy przez niego zapomnieni.

Obraz na prezent to prawdziwa gratka dla fanów szeroko pojętej sztuki. Jeśli dostaną od was taki prezent to na pewno obraz wyląduje na ścianie i będzie codziennie przypominał o osobie, przez którą został podarowany. Nadale się to na prezent właściwie dla każdego i chyba nie ma nikogo, kto nie ucieszyłby się z możliwości posiadania czegoś takiego.