Nowości technologiczne!

Aromatyczna świeca zapachowa

Moja przyjaciółka miała ostatnio jakieś załamanie nerwowe i o dwóch dni nie wychodziła z domu. Nie wiedziałam, jak mam jej pomóc. Niby każdy mówił, ze jej przejdzie, jednak rolą przyjaciółki jest poprawianie nastroju i bycie przy niej w ciężkich chwilach. Tak więc po pracy skoczyłam do sklepu, by kupić jej coś na pocieszenie i ją odwiedzić.

Świece zapachowe to zawsze trafiony prezent

Świeca zapachowaTam więc chodząc po galerii znalazłam jakieś fajne kwiatki w doniczce i sklep ze świeczkami. Uznałam, że jakaś ładna Świeca zapachowa może pozytywnie wpłynąć na poprawę nastroju. Przede wszystkim, miała przepiękne opakowanie i były w niej zatopione ziarenka kawy. Nadawało jej to takiego stylowego wyglądu. Dodatkowo świeca miała przepiękny zapach. Nie taki jaki kojarzymy ze zwykłych świec zapachowych, czyli ledwo wyczuwalne nuty, tylko prawdziwie mocny i aromatyczny. Wiele osób uważa, że aromaterapia to bardzo ważna sprawa i zapachami można nawet leczyć. Dlatego znalazłam jakiś taki neutralny zapach, pasujący do każdej okazji i poprosiłam o ładne zapakowanie. Na szczęście w sklepie była taka możliwość. ozdobiono świeczkę wstążeczką i włożono do ozdobnego opakowania. Tak więc miałam już wszystko co potrzebne i pognałam do mojej przyjaciółki ze świeczką i kwiatkami na ratunek. Była bardzo zadowolona, gdy ją odwiedziłam, mimo złego nastroju. Mówiła, że było jej już smutno samej i bardzo zaciekawił ją mój prezent, który od razu odpakowała.

Włączyłyśmy sobie film i nic nie mówiąc odpaliłyśmy świeczkę. Siedziałyśmy sobie w ciszy przez godzinę otulając się niewinnym zapachem świeczki, który koił nasze zmysły. Po tym czasie, mojej przyjaciółce znacznie poprawił się nastrój i wszystko zaczęło powoli wracać do normy, co bardzo mnie ucieszyło. Udało mi się poprawić jej humor.