Nowości technologiczne!

Tania hurtownia fryzjerska

Idąc do dobrego fryzjera, najprawdopodobniej zostaniemy obsłużeni na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków. W salonach fryzjerskich są wykorzystywane kosmetyki z wyższej półki, których nie można kupić w drogerii, czy zwykłym sklepie kosmetycznym.

Kto może robić zakupy w hurtowni fryzjerskiej?  

hurtownia fryzjerskaKosmetyki do włosów dostępne w drogeriach, są często gorszej jakości i posiadają mało aktywnych składników w przeciwieństwie do profesjonalnych produktów. Fryzjerzy pracują na produktach, które rozprowadza hurtownia fryzjerska, prowadząca sprzedaż w atrakcyjnych cenach dzięki stałej współpracy i dużych zamówieniach. Najczęściej poza kosmetykami, sprzedają także sprzęt fryzjerski taki jak suszarki, prostownice, czy lokówki. W salonie takie sprzęty szybko się zużywają i w ciągu roku zawsze kilka zostaje zakupionych przez fryzjerów. Poza sprzętem, hurtownie zaopatrują salony w przybory do strzyżenia, modelowania, czy farbowania. Różne rodzaje grzebieni, szczotek i nożyczek są codziennie wykorzystywane w trakcie obsługi klientów, dlatego nie może ich zabraknąć na wyposażeniu salonu. Niektóre duże hurtownie mają w swoim asortymencie także meble będące niezbędnym wyposażeniem w salonie fryzjerskim. Każdy fryzjer musi się systematycznie szkolić, żeby dobrze strzyc  włosy i umieć wykonywać przeróżne upięcia, a do tego celu służy główka treningowa, którą posiadają w ofercie hurtownie. Przy stałej współpracy i dużych, miesięcznych zamówieniach, można negocjować indywidualne warunki.

W hurtowniach najczęściej mogą robić zakupy tylko salony, lub sklepy fryzjerskie, ale mniejsze punkty prowadzą także sprzedaż detaliczną. Co do formy płatności, to zawsze jest to kwestia do uzgodnienia, choć na początku współpracy zawsze trzeba płacić gotówką.