Nowości technologiczne!

Uwielbiam moją wyciskarkę Hurom

Parę miesięcy temu zrobiłam sobie badania kontrolne. Okazało się, że moje codzienne złe samopoczucie ma wyjaśnienie – badania krwi wypadły bardzo średnio. Pomogła mi moja przyjaciółka udzielając mi wielu dobrych rad. Zaczęła od tego, że powinnam lepiej zacząć się odżywiać i codziennie pić świeże soki, ponieważ bardzo wpływa to na nasze zdrowie. Nie miałam jednak wyciskarki do soków w domu, a więc musiałam się w jedną zaopatrzyć.

Marka Hurom łączy wysoką jakość z ceną

hurom alphaChciałam kupić wyciskarkę do soków by codziennie spożywać świeże soki. Picie soków jest świeże ale nie tych ze sklepów, ponieważ takie soki poddawane są procesowi pasteryzacji. A co za tym idzie w czasie tego procesu niszczone są korzystne substancje odżywcze. Po wizycie w kilku sklepach wybrałam wyciskarkę do soku Hurom Alpha, która jest bardzo nowoczesnym sprzętem. Szczerze mówiąc najpierw spodobał mi się jej dizajn. Uwielbiam ładne rzeczy, a więc i w przypadku zwykłego wyciskarki do soków musiałam postawić na coś nowoczesnego. W mojej wyciskarce podoba mi się to, że mogę w niej używać różnych warzyw i owoców, również tych twardszych. Z tego co słyszałam jest to duży problem w przypadku innych wyciskarek oraz sokowirówek. W wyciskarce tej mogę używać nawet np. orzechy. Dzięki temu tworzę w niej mleko orzechowe, które jest bardzo zdrowe. Świetne jest też to, że wyciskarka działa bardzo cicho oraz łatwo się ją czyści, co też jest jej wielką zaletą. 

Muszę przyznać, że rady mojej przyjaciółki okazały się naprawdę dobrze. Wzięłam się za siebie i czuję się teraz o wiele lepiej. Również moje wyniki wyszły teraz lepiej. Codzienne używanie wyciskarki i picie świeżego soku sprawiło, że mam więcej energii. Cieszę się, że zainwestowałam w wyciskarkę Hurom, ponieważ sprawuje mi się ona bardzo dobrze.