Nowości technologiczne!

Wynajęcie lasera do salonu kosmetycznego

Kilka lat temu założyłam swój salon kosmetyczny. Zrealizowałam swoje marzenie o tym aby pomagać wszystkim którzy zmagają się z defektami własnego ciała. Moją misją są poprawa komfortu życia klientów i podwyższenie ich samooceny.

Nowoczesny sprzęt do depilacji

wynajem lasera do depilacjiZ roku na rok mój salon coraz bardziej się rozwijał. Miałam coraz więcej klientek i klientów oraz coraz więcej pracowników. Pod koniec roku zdecydowałam się na zakup większego lokalu gdyż aktualny był już za mały i stanowiska dla klientek były coraz mniejsze. Chciałam aby zarówno pracownicy jak i klienci mogli czuć się swobodnie i komfortowo w salonie, a coraz ciaśniejsza przestrzeń temu nie sprzyjała. Wsłuchując się w potrzeby swoich klientek zdecydowałam również na poszerzenie naszych usług. Panie korzystające z naszych usług często pytały o laserowe zabiegi usuwające cellulit, zmarszczki, głębokie blizny czy zbędne owłosienie. Z braku miejsca w salonie nie mogłam pozwolić sobie na zakup lub wynajem sprzętu który zajmował sporo miejsca. Ale po zakupie, niezbędnych pracach remontowych i przeniesieniu się do nowego gabinetu miałam dość miejsca i przestrzeni aby poszerzyć zakres usług salonu piękności. Pierwszym krokiem był wynajem lasera do depilacji, gdyż o to klientki pytały najczęściej. Tuż po pojawieniu się lasera do usuwania zbędnego owłosienia na zabiegi zapisało się sporo kobiet. Miałam dzięki temu pewność, że wynajęcie maszyny od firmy zewnętrznej było bardzo dobrym posunięciem. Sprzęt będzie zarabiał na siebie bez dwóch zdań, a mi przyprowadzi kolejne klientki do gabinetu. Wynajęty sprzęt był nowoczesny w bardzo dobrym stanie technicznym, dzięki czemu nie musiałam martwić się o bezpieczeństwo mojej pracownicy oraz klientów gabinetu. Pracownica posiadająca odpowiednie kwalifikacje została dodatkowo przeszkolona w zakresie obsługi lasera.

Wynajęcie lasera do depilacji okazało się trafnym posunięciem. Mój salon zyskał nowych klientów oraz dodatkowy nowoczesny sprzęt. Wynajem maszyny jest o wiele tańszy niż jego zakup, więc stać mnie teraz na zakup innych niezbędnych akcesoriów do salonu.