Nowości technologiczne!

Wysokiej jakości case na telefon

Jestem ogromną fanką etui na telefon ponieważ uważam, że nie tylko świetnie chronią nasze telefony, ale z ich pomocą możemy szybko zmienić wygląd naszego telefonu sprawiając tym samym, że nigdy nam się on nie znudzi. Ostatnio jednak szukając pokrowca na mój nowy telefon zdecydowałam się zrezygnować z tych tradycyjnych na rzecz czegoś porządniejszego.

Solidne obudowy do telefonów

wytrzymałe etui do telefonuPo zakupie nowego telefonu, kiedy tylko pierwszy raz wzięłam go do ręki wiedziałam, że bez etui się nie obejdzie. Smartphone okazał się być bardzo śliski i nie leżał pewnie w dłoni, a że jestem osobą, która często biega z telefonem wiedziałam, że bez dodatkowego zabezpieczenia to się szybko może źle skończyć. W necie znalazłam na szczęście sklep, który tanio sprzedawał szkła hartowane, a także inny oferujący świetne wytrzymałe etui do telefonu. Jedno z nich przypadło mi do gustu ponieważ posiadało dodatkowe wzmocnienia na bokach oraz rogach smartphona i choć można je było zaliczyć do tych pancernych to wciąż prezentowało się bardzo estetycznie i stylowo. Zdecydowałam się je zakupić, ale też nie byłabym sobą, gdybym nie dokupiła do telefonu także tradycyjnego, gumowego pokrowca z jakimś ciekawym nadrukiem. Sklep okazał się mieć ich całe mnóstwo nawet na mój nowy telefon, który nie dość, że jest sam w sobie dosyć nowym smartphonem na rynku to w dodatku nie jest jakoś bardzo popularnym modelem.

Jestem bardzo zadowolona z jakości zakupionych pokrowców, a w szczególności tego pancernego, który szybko miał możliwość na udowodnienie swojej jakości ponieważ podczas biegania po lesie telefon upadł mi wprost na małe kamyczki, a mimo to absolutnie nic mu się nie stało. Biorąc pod uwagę niską cenę pokrowca jestem wręcz zachwycona jego świetną jakością, a także jestem znacznie bardziej spokojniejsza o swój telefon podczas moich codziennych treningów.