Nowości technologiczne!

Zadaszenia z drewna dla rowerów

Coraz częściej osoby aktywne przerzucają się z samochodu na rower. To powoduje, że wiat rowerowych lub chociaż stojaków na rower przybywa w każdym mieście. Spotkamy je w parkach, przy głównych skwerach w miastach itp. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które po mieście poruszają się właśnie na rowerze. Producenci wiat dla rowerów i nie tylko mają coraz więcej zleceń od włodarzy miast.

Rowerowe wiaty w dobrej cenie

wiata rowerowa drewnianaTania wiata rowerowa drewniana to koszt kilku tysięcy złotych. Oprócz zadaszenia jakie ma wiata drewniana czy plastikowa posiada także ściany boczne i tylną dające dodatkową ochronę wszystkim rowerom. Wiaty, które cechują się wysoką trwałością są zazwyczaj droższe. Mają one konstrukcję ze stali ocynkowanej. Najtrwalsze są wiaty z pełną zabudowa, które chronią nasze rowery nawet przed śniegiem i deszczem. Na popularnych stronach sprzedażowych występujących w internecie kupimy wiaty do samodzielnego składania. W zestawie otrzymujemy wszystko co potrzebne w tym duże elementy drewniane i stalowe oraz solidne śruby montażowe. Dobrze zamontowana wiata jest stabilna i odporna na silne wiaty. Można je wmontować poprzez wbetonowanie lub przykręcenie do podłoża. Najczęściej producenci zalecają impregnować wiatry drewniane raz do roku odpowiednimi specyfikami.

Jazda na rowerze z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. Osoby dbające o swoje zdrowie wiedzą, że spacery czy jazda na rowerze pozytywnie wpływa nie tylko na samopoczucie. Zatem w wielu miastach Polski powstają wiatry na rowery. Osoby dojeżdżające do pracy rowerem powinny mieć możliwość pozostawienia roweru przed budynkiem. Wiaty rowerowe mogą być postawione także przed blokami mieszkalnymi, szkołami, bibliotekami i innymi miejscami, w których przebywa więcej osób.