Nowości technologiczne!

Akcesoria łazienkowe w stylu retro

Moda na styl retro powraca regularnie dzięki jego ponadczasowemu wymiarowi. Dlatego też wiele osób decyduje się na wyposażenie wnętrz nawiązujące do niej. Dotyczy to również elementów łazienkowych, takich jak mydelniczki. Ten niewielki element potrafi nadać wnętrzu uroku i sprawić, że będzie wyglądało o wiele lepiej, niż w przypadku używania pojemników z pompką.

Rodzaje retro mydelniczek

mydelniczka retroW przypadku wyposażenia wnętrz zauważyć można trendy, które regularnie powracają i dobrze komponują się z innymi stylistykami. Tak też jest w przypadku przedmiotów łazienkowych. Mydelniczka retro to mały, ale efektowny element, który potrafi nadać wyrazu całemu pomieszczeniu. Istnieje wiele ich rodzajów, które dzielą się na kilka grup. Do najliczniejszej, należą ceramiczne kładzione na umywalkę. Przyjmują kształt talerzyka lub miseczki z systemem rowków albo otworów umożliwiających odprowadzanie wody. Drugim są mydelniczki montowane do ściany. Wtedy poza samym kształtem naczynia, można pokusić się o wybór eleganckiego i ozdobnego uchwytu montowanego na kafelkach. Dla miłośników mydła w płynie producenci mają również retro pojemniki. Największe wrażenie robią te do zabudowy oraz systemy o niecodziennych kształtach. Całość będzie ozdobą nie tylko łazienki urządzonej w stylu nawiązującym do minionych lat, ale też minimalistycznego wnętrza z pojedynczymi akcentami dekoracyjnymi.

Mydelniczki są małymi elementami, które potrafią nadać charakteru całemu wnętrzu łazienki. Obecnie dostępnych jest wiele z nich w stylistyce retro, która dobrze sprawdza się nie tylko w nawiązujących do niej pomieszczeniach, ale też tych o minimalistycznym wystroju. Są one dostępne w wielu rodzajach przeznaczonych do mydła w kostce lub płynie, które różnią się systemem montażu.