Nowości technologiczne!

Atrakcje turystyczne w Kudowie Zdrój

Między pasmem gór Orlickich oraz gór Stołowych znajdziemy niezwykle malownicza Kudowa Zdrój. Jest to miasto uzdrowiskowe, które ma świetnie rozwiniętą bazę noclegową oraz gastronomiczną. Co roku przyjeżdża tam ogromna ilość turystów nie tylko w okresie letnim by spacerować po górach lecz także w okresie zimowym by po zjeżdżać na nartach.

Co robić w Kudowie Zdrój?

kudowaOczywiście w Kudowie-Zdroju dostępne są stoki narciarskie, na których mogą uczyć się zjeżdżać na nartach nie tylko dzieci ale także dorośli. Ponadto Park Uzdrowiskowy przyciąga rzesze turystów. Można w nim spacerować pięknymi zielonymi alejami, a zimą przy malowniczym krajobrazie. Dla najmłodszych dostępnych jest także wiele atrakcji. Muzeum Bajka z pięknymi zabawkami otwarte jest dla najmłodszych. Ponad to park linowy dostosowany także dla większych użytkowników to tylko cześć atrakcji. Miasto Kudowa ma wiele miejsc noclegowych. Możemy nocleg znaleźć zarówno w prywatnych kwaterach jak i w dużych pensjonatach. Cena za nocleg zaczyna się od 30 zł i zależy od standardów. Oczywiście wyjeżdżając z dziećmi zawsze staramy się wybrać miejsce do spania  odpowiedni i dostosowane do potrzeb najmłodszych. Miasto Kudowa-Zdrój jest miastem granicznym dzięki czemu turyści mogą zwiedzić także piękne Czechy. Dlatego też w restauracjach w Kudowie-Zdroju zjemy przepyszną Polską kuchnię, ale także specjały kuchni czeskiej.

Każdy kto jeszcze nie był w mieście Kudowa-Zdrój zdecydowanie powinien się tam wybrać. Jest to niezwykle malownicze miasto z wieloma atrakcjami turystycznymi. Ponadto pewnością każdy na własną kieszeń znajdzie tam odpowiedni nocleg. Dostępność pięknych miejsc chociażby w parku sprzyja przyjazdem turystów. Warto wiec zwiedzić to przepiękne uzdrowiskowe miasto w Polsce.