Nowości technologiczne!

Czym jest zamgławianie?

Dezynfekowanie powierzchni mieszkalnych i użytkowych, jest w dobie pandemii koronawirusa, koniecznością. Bowiem jego transmisję można bardzo ograniczyć i to właśnie dzięki tak prostym metodom odkażania, jak zamgławianie.

Odkażanie przez zamgławianie

zamgławianie dezynfekcjaJest wiele metod dezynfekcji, które sprawdzają się w komercyjnym zastosowaniu, ale tą zdecydowanie najbardziej popularną jest zamgławianie. Jest ona z gruntu prosta, bowiem wymaga jedynie zastosowania generatora mgły oraz osoby, która go obsługuje. Nie używa się też żadnych, groźnych dla zdrowia, środków chemicznych. Zaletą zamgławiania jest też fakt iż cały zabieg trwa nie więcej niż sześćdziesiąt minut, co czyni go jednym z najkrócej zajmujących. Jeżeli zainteresowało nas zamgławianie dezynfekcja tą metodą jest relatywnie tania. To bardzo ważne, szczególnie dla szerokiego grona klientów biznesowych, którzy zlecają odkażanie dużych powierzchni biurowych i użytkowych. Firmy zajmujące się odkażaniem są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, nie wyłączając dni ustawowo wolnych od pracy, toteż zlecenie możemy zgłosić z wyprzedzeniem – nawet na godziny nocne. Zamgławianie to metoda nie tylko wydajna i tania, ale przede wszystkim bezpieczna, bowiem po zabiegu wystarczy jedynie wietrzyć odkażone pomieszczenia przez kilkanaście minut. W porównaniu z innymi zabiegami dezynfekcyjnymi, ta metoda sprawdza się najlepiej, albowiem eliminuje wirusy, bakterie, grzyby, wolne rodniki, alergeny, a także wszelkie, nieprzyjemne zapachy.

Jak widać, zamgławianie, jest metodą uniwersalną, gdyż może być przeprowadzane zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w biurowcach, magazynach czy też halach produkcyjnych. Przeszkody nie stanowi też cena tej usługi, gdyż z reguły nie przekracza 200  -250 złotych.