Nowości technologiczne!

Dezynsekcja w Katowicach – tanio i profesjonalnie

Im cieplej się robi, tym więcej w naszym otoczeniu wszelkiego rodzaju dokuczliwych i masowo mnożących się owadów jak muchy, komary, czy karaluchy. Owady szukają miejsc, w których dostępność pożywienia oraz sprzyjających czynników atmosferycznych, dostarczy im optymalnych warunków do rozmnażania.

Czym zajmują się firmy dezynsekcyjne?

Dezynsekcja KatowiceW takich sytuacjach, z odsieczą, przychodzą firmy zajmujące się dezynsekcją. Oferują one pełen wachlarz usług o charakterze kompleksowym. Zajmą się zwalczaniem komarów, much, wszy, pcheł, pluskiew i karaluchów. Owadów pozbywają się różnymi metodami, zarówno fizycznymi (ogień, para, szron, czy promieniowanie ultrafioletowe) także metodami mechanicznymi (wyłapywanie, trzepanie, oczyszczanie) oraz chemicznymi (środki owadobójcze i biobójcze). Jeżeli Dezynsekcja Katowice, dysponują sporą bazą firm zajmujących się tymi usługami i pod tym względem zajmują pierwsze miejsce w województwie. W zabiegach dezynsekcyjnych najczęściej stosowane są dwie metody eksterminacji owadów, co branżowo nosi nazwę zintegrowanej metody zwalczania owadów. By pozostać w zgodzie z ekologią, metody chemiczne często są zastępowane przez metody mechaniczne, biologiczne lub fizyczne. Usługi nie należą do drogich, gdyż metody stosowane są tanie i nie wymagają dużego nakładu ludzkich rąk. Dezynsekcja to najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na pozbycie się uciążliwych owadów z domostw, konstrukcji, przedszkoli, czy gastronomii. 

Bez względu na trudność w pozbywaniu się owadów, dezynsekcja jest najbardziej skuteczną metodą. Jedynym jej minusem jest fakt, że nie można jej stosować w rolnictwie, gdyż otwarty teren oraz duże obszary, uniemożliwiają skuteczność tej metody. Właściwa ekipa i właściwie dobrane środki, w zamkniętych przestrzeniach gwarantują niemalże stuprocentową skuteczność.