Nowości technologiczne!

Pokaż się w haftowanych naszywkach

Czy zastanawiasz się czasem, jak trudno być oryginalnym? Dziewczyna idąca dwie ulice dalej ma taką samą koszulkę, jak ty. A przechodzeń na skrzyżowaniu taką sama torbę, tylko innego koloru. Może nawet kupił ją korzystając z tej samej promocji. Większość rzeczy nabywamy w sieciówkach – ubrania są tam w cenach, na jakie możemy sobie pozwolić i ubrać je tak, jak podpowiadają manekiny i reklamy.

Zaskocz siebie i znajomych haftowaną naszywką

naszywki haftowaneKiedy otwierasz szafę, widzisz swoją garderobę, którą kolekcjonowałeś przez tyle lat. W kolorach, które uwielbiasz i w tych bardziej praktycznych, jak czerń, biel i szarości (szczególnie, jeśli pracujesz w miejscu z obowiązującym dress code’m). Kiedy szukasz czegoś na spotkanie ze znajomymi, okazuje się, że mimo pełnej szafy zupełnie nie masz w co się ubrać. To, czego potrzebujesz, to niekoniecznie zakup nowej odzieży – zamiast ryzykować dziurą w budżecie, lepiej odświeżyć szafę tańszym kosztem. Nie jest to trudne – przykładowo, wystarczy sięgnąć po naszywki haftowane, które, przyszyte do ubrań, nadają im lekkości, swobody i czegoś młodzieńczego. Naszywki są dostępne w sklepach stacjonarnych z pasmanterią lub w sklepach internetowych a ich cena wynosi zazwyczaj kilka złotych. Naszywki lepiej prezentują się na materiałach o gęstszej gramaturze i sztywności, toteż korzystniej jest je umieścić na jeansach niż na bawełnianej bluzce. Tego roku krzykiem mody są naszywki – róże, najczęściej klasyczne, czerwone, na topach i spodniach na wysokości ud.

Naszywki mają także zaletę polegającą na tym, że zarówno łatwo je przymocować (przyszyć lub przyprasować) jak się ich pozbyć. W ten sposób możemy zmieniać garderobę, kiedy tylko przyjdzie nam do głowy nowy pomysł, lub gdy zmienią się trendy, za którymi podążamy. Naszywki są dobrym pomysłem także dla dzieci, które chętniej będą nosić ubrania z elementem przedstawiającym np. ulubioną postać z bajki.