Nowości technologiczne!

Filmowałem wesele za pomocą drona

Jako fotograf ślubny miałem sporo zleceń, ale doszedłem do wniosku, że jak będę miał bogatszą ofertę to na pewno zyskam jeszcze więcej zleceń. Zainwestowałem więc w porządną kamerę video oraz drona, który ostatnio był modny w takich wydarzeniach jak wesele.

Wesele filmowane za pomocą drona

filmowanie dronem śląskSam zakup drona nie wystarczył, ażebym mógł wykonywać profesjonalnie filmowanie dronem śląsk i zapisałem się jeszcze na kurs. Musiałem być w pełni profesjonalistą, ponieważ to była podstawa sukcesu. Szkolił mnie młody chłopak, który na temat dronów wiedział wszystko. Poznałem tajniki filmowania i wiedziałem jak to wszystko wykonywać, ażeby wyszło najlepiej. Po szkoleniu wiedziałem już, że filmowanie za pomocą tego urządzenia to prosta sprawa i nie miałem żadnych obaw. Po tygodniu zgłosiła się do młoda para, która była zainteresowana usługą z dronem. Miałem już ustalony cennik i od razu podałem im cenę takiej usługi. Zgodzili się i dzięki temu zaliczyłem swoje pierwsze zlecenie. Wesele było organizowane na świeżym powietrzu co dawało mi mnóstwo możliwości filmowania. Pracę zacząłem przed ceremonią zaślubin, ponieważ filmowałem trasę młodych do kościoła a później na polanę, gdzie odbywała się zabawa. Pracowało mi się przy tym zleceniu bardzo przyjemnie i z ogromną przyjemnością po zakończeniu pracy zabrałem się za przerabianie nagranego filmu. Kiedy przekazałem go zleceniodawcom to byli zachwyceni. Wyszło wszystko o wiele lepiej niż się tego spodziewali. Cieszyła mnie ich radość.

Polubiłem pracę z dronem, bo dawało mi to mnóstwo satysfakcji. Wszystkie nagrane filmy wychodziły mi doskonale. Urządzenie zabrałem ze sobą na wakacje, ażeby uwiecznić wszystko z lotu ptaka. Widoki zapierały dech w piersi. Tam było cudownie i bardzo malowniczo.