Nowości technologiczne!

Innowacyjny atelokolagen Linerase

 

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większym powodzeniem, dlatego na rynku powstają coraz nowsze i innowacyjne preparaty. Najczęściej działają przeciwstarzeniowo, regenerująco i odbudowująco. Przywracają utraconą sprężystość i naturalny blask. Wykazują się intensywną bioaktywnością i skutecznie stymulują produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które odpowiedzialne są za kondycję i elastyczność skóry.

Preparat kolagenowy Linerase

kolagen lineraseDo najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej zaliczany jest kolagen Linerase, który zawiera atelokolagen typu pierwszego. Podawany jest w formie iniekcji przeznaczonej do okolic twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej gęstości, sprężystości i elastyczności, a przede wszystkim wygładzenia zmarszczek i redukcji niedoskonałości skóry. Najczęściej preparat podawany jest śródskórnie w formie mezoterapii. Jest aplikowany za pomocą cienkiej i bardzo krótkiej igły. Niewielkie depozyty produktu podawane są w odstępach od 1 do 3 cm na całym obszarze skóry poddanej terapii. Po zabiegu w miejscu podania preparatu wykonywany jest delikatny masaż. Zabieg z użyciem preparatu Linerase jest mało inwazyjny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od partii ciała. Niektóre osoby ze względu na dużą wrażliwość stosują dodatkowo znieczulenie miejscowe w postaci preparatów lidokainowych. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszych iniekcjach i utrzymują się do roku czasu.

Najlepsze efekty daje seria kilku zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Pełny efekt leczenia czyli napięcie, zagęszczenie i pogrubienie wiotkiej skóry, a także wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków uzyskuje się w okresie 4 tygodni od zakończenia terapii.

Więcej informacji o kolagenie Linerase znaleźć można na: https://dermafillers.pl/