Nowości technologiczne!

Jak dobrać stanik puhs up?

Wiele kobiet, które mają małe piersi wybiera staniki typu push up, które wyposażone są w różnego rodzaju wkładki powiększające. Ich zadaniem jest optyczne powiększenie piersi oraz ich wyeksponowanie a także wymodelowanie dekoltu.

Stanik push up – jak go dobrać?

ładne biustonosze push upOdpowiednio dopasowany biustonosz może nie tylko poprawić wygląd biustu, ale również sprawić, że będą się one wydawały większe. Należy jednak pamiętać, ze tak jak każdy inny stanik, który kupujemy powinien być w odpowiednim rozmiarze. Jest to ważne dla uzyskania pożądanego efektu. Jest to ważne, ponieważ zbyt luźny stanik w obwodzie sprawi, że nasz biust nie będzie ładnie wyglądał, dlatego warto udać się do sklepu z bielizną, w którym brafitterka pomoże nam dobrać idealny stanik do naszych piersi. Sama ostatnio wybrałam się do takiego sklepu, żeby dowiedzieć się jaki rozmiar stanika najlepiej będzie podkreślał mój biust. Zależało mi na tym, aby był to biustonosz push up, którego zadaniem jest powiększenie piersi. W sklepie spotkałam bardzo miłą panią, która już na wstępie zapytała czy mi w czymś nie pomóc. Skorzystałam więc i poprosiłam ją o pomoc w doborze stanika. Na początku zapytała się jaki rozmiar noszę na co dzień. Kiedy jej odpowiedziałam dała mi jeden z modeli do przymierzenia by sprawdzić czy to na pewno mój rozmiar. Po przymiarce okazało się, że tak. Dzięki jej radom kupiłam dwa ładne biustonosze push up, dzięki którym mój biust jest podkreślony, dlatego jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Jak widać wybór biustonosza ma znaczenie, dlatego nie kupujmy staników bez przymierzania lub w supermarketach, ponieważ taka bielizna nie będzie podkreślała naszego biustu. Lepiej wybrać się do sklepu z bielizną i poprosić o pomoc w doborze stanika niezależnie od rozmiaru naszych piersi.