Nowości technologiczne!

Wakacje na jachcie ciekawą przygodą

Uwielbiam jeździć do Chorwacji. Kilka lat temu zakochałam się w tym kraju i zawsze planuje we wakacje chociaż tam zahaczyć. Połączenie gór i morza w jednym miejscu, połączonych ze sobą tak malowniczo, że aż dech w sercu zapiera, powoduje, że czuje się szczęśliwa. W tym roku okazało się, że moi znajomi chcą wynająć jacht w Chorwacji.

Jachtem wzdłuż pięknej Chorwacji

czarter jachtu chorwacjaZawsze uwielbiałam podróżować, ale raczej stroniłam od transportu wodnego. Miałam przekonanie o swojej chorobie morskiej i wszelkie akweny wodne wolałam podziwiać z lądu. Miejscem, do którego uwielbiam wracać jest Chorwacja. Łączy ona w sobie moje ukochane góry z morzem, który wywołuje we mnie poczucie nostalgii. Jeżdżę do Chorwacji od kilku lat, jednak w tym roku moi znajomi zaproponowali mi coś zupełnie dla mnie nowego. Dostałam kilka tygodniu temu wiadomość: czarter jachtu chorwacja, która oznaczała nie mniej, nie więcej jak zarezerwowany jacht na dziesięć dni, którym pływać będziemy u wybrzeży Chorwacji. Będzie to dość spory jacht z kilkoma sypialniami i wszystkim, co niezbędne do życia. Moi znajomi nie wynajmowali kapitana ani pomocników, gdyż sami od lat zajmują się żeglowaniem i dość dobrze znają okolice, po których będziemy pływać w tym roku. Tak bardzo ucieszyła mnie możliwość oglądania mojego ulubionego kraju z innej perspektywy, że zapomniałam zupełnie o moich obawach przed pływaniem po wodzie. Taki rejs to będzie wspaniała przygoda i czekam na niego z niecierpliwością.

Od lat zachwycam się Chorwacją. Miałam okazje zwiedzać ją z lądu, aż do tego roku. Moi znajomi zaproponowali bowiem czarter jachtu, którym przez dziesięć dni będziemy pływać od portu do portu w Chorwacji. Bardzo spodobał mi się ten pomysł mimo tego, że nigdy nie przepadałam ze transportem wodnym.