Nowości technologiczne!

Jakiej chemii używać w hotelu?

Kiedy prowadzimy przedsiębiorstwo charakteryzujące się obecnością w nim dużej liczby osób i jeszcze większą częstotliwością ich przemieszczania się, trudno utrzymać właściwego poziomu porządku i czystości. Wyobraźcie sobie chociażby hol hotelu w deszczowy dzień, kiedy melduje się w nim wycieczka, która właśnie dotarła do miasta. Wyzwanie, prawda?

Najlepsze profesjonalne środki czystości

profesjonalne środki czystości dla gastronomii i hoteliNa szczęście na rynku dla klientów biznesowych dostępne są profesjonalne środki czystości dla gastronomii i hoteli. Są to substancje, które swoją skutecznością działania zdecydowanie różnią się od środków używanych przez nas powszechnie w naszych domach. Musi oczywiście tak być ze względu na ekstremalne warunki, w jakich muszą się te środki sprawdzić. Wyobraźcie sobie, że posadzkę holu, którą przytoczyłam już wcześniej, zabłoconą, pełną wody i innych nieczystości, musicie doprowadzić do porządku domowymi sposobami. Przy tej wizualizacji nie zapominajmy też o powierzchni, jaką mamy do wyczyszczenia – jest ona zdecydowanie większa niż nasz domowy przedpokój, w którym możemy spotkać się z tego typu zabrudzeniami w dużo mniejszym wymiarze. Przy użyciu środków z działu chemii gospodarczej, utrzymanie w odpowiedniej czystości, która będzie satysfakcjonowała naszych gości na tyle, by zechcieli do nas wrócić, jest – najprościej mówiąc – niemożliwe. Potrzebujemy chemii profesjonalnej, która cechuje się większym skoncentrowaniem składu, ale również większymi zbiornikami, które będą ekonomiczniejszym rozwiązaniem w hotelu czy restauracji.

Chemia profesjonalna cechuje się również wyższą ceną niż środki dostępne popularnie w hipermarketach, jednak biorąc pod uwagę jej skuteczność i wydajność użycia, zdaje się być mimo wszystko dobrą i opłacalną inwestycją.