Nowości technologiczne!

Kawalerski paintball na mazurach

Jest wiele sposobów na spędzenie udanego wieczoru kawalerskiego zaczynając od wyjścia do restauracji, a potem do jednego z miejskich klubów, a kończąc na spędzeniu go bardzo aktywnie np grając w gry takie jak ASG czy paintball. Jest to według mnie najlepszy pomysł, ponieważ nie spędzamy czasu tylko na spożywaniu napojów wysokoprocentowych. 

Wojna paintballowa na mazurach

paintball mazuryZbliżał się mój wieczór kawalerski wraz z kolegami postanowiliśmy spędzić troszkę inaczej niż inni. Wymyśliliśmy podczas burzy mózgów, że wybierzemy się do jakiegoś lasu na paintball Mazury okazały się miejscem idealnym zarezerwowaliśmy pole bitwy i w dzień wypady wszyscy zebraliśmy się w ustalonym miejscu i ruszyliśmy na podbój mazur. Pole na którym graliśmy było bardzo duże oraz posiadało wiele miejsc w których można było się ukryć i strzelić do przeciwnika z zaskoczenia. Zabawa była świetna, dostaliśmy w pełni profesjonalne mundury, dzięki którym można było poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy, dodatkowych emocji dodawały granaty dymne rzucane co jakiś czas przez obsługę pola na którym graliśmy. Niezapomniana dawka adrenaliny, emocji i wrażeń. Zabawa spodobała nam się na tyle, że postanowiliśmy co jakiś czas wracać na mazury i rozgrywać kolejne bitwy na kulki z farbą. Po skończonej bitwie, wróciliśmy do domku, który udało nam się wynająć w pobliżu i spędzić tam resztę wieczoru, aby następnego dnia wstać pełni sił i wrócić do domu.

Śmiało mogę stwierdzić, że paintball jest to jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Po pierwsze dlatego, że nie siedzimy bezsensownie w klubie tylko spędzamy czas aktywnie na świeżym powietrzu wraz z najlepszymi przyjaciółmi. W pobliżu takich pól często oferowane są domki, które potem można wynająć, żeby odpocząć i spędzić resztę wieczoru mniej aktywnie.