Nowości technologiczne!

Korzyści stosowania kosmetyków konopnych

 

Coraz częściej słyszymy o kosmetykach konopnych. Producenci doceniają ich dobroczynne właściwości i coraz chętniej oferują nam kosmetyki z ekstraktami z konopii siewnych. I tak, w drogeriach i sklepach kosmetycznych znajdziemy szampony, kremy do twarzy, balsamy do ciała, maści, odżywki i maski do włosów, żele do kąpieli i inne produkty wzbogacone o takie ekstrakty i olejki. Warto poznać ich właściwości i włączyć je do swojej pielęgnacji. 

Efekty stosowania kosmetyków konopnych

kosmetyki konopneDobroczynne dla nas i naszej urody kosmetyki z ekstraktem z konopi kupimy w wielu sklepach – drogeriach i sklepach kosmetycznych. Warto docenić ich dobroczynne właściwości i na stałe włączyć do swojej pielęgnacji. Oferowane nam kosmetyki są prawdziwym bogactwem witaminy A, D, E i K chlorofilu, kwasów omega 3 i omega 6, protein i aminokwasów.  Mają one właściwości regenerujące, antyseptyczne, łagodzące podrażnienia i nawilżające. Sprawdzają się w problemach z suchością skóry, łuszczycą, egzemą czy atopowym zapaleniem skóry. Kosmetyki z zawartością ekstraktu lub oleju poprawiają koloryt skóry, działają przeciwzmarszczkowo, łagodzą stany zapalne, wygładzają naskórek, odbudowują płaszcz lipidowy skóry i zmieszają ilość wydzielanego sebum. Kosmetyki konopne do włosów nadają im pięknego blasku, nawilżają je, a stosowane na skórę głowy pobudzają wzrost kosmyków. Aby odczuć pozytywne działanie takich kosmetyków warto stosować je regularnie.

Wysokiej jakości kosmetyki konopne doskonale działają na wiele aspektów naszej urody.Kupimy je w niemalże każdej drogerii lub sklepie kosmetycznym. Olej lub ekstrakt w nich zawarty doskonale nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia skóry. Tego rodzaju kosmetyki warto więc włączyć na stałe do swojej codziennej pielęgnacji.