Nowości technologiczne!

Koszta ocieplania poddasza pianką

Nasza dorastająca córka zażyczyła sobie pokoju na poddaszu. Rozumieliśmy jej potrzeby, dlatego przychyliliśmy się do prośby. Dzielenie pomieszczenia z młodszą siostrą nie wchodziło już w grę, a poddasze wydawało się być dobrym sposobem na danie jej trochę przestrzeni. Musieliśmy je jednak najpierw dostosować do codziennego użytkowania. Należało je ocieplić.

Ceny izolacji poddasza pianką poliuretanową

ocieplanie poddaszy pianką - cenyMąż stwierdził, że najlepszym sposobem na skuteczną izolację będzie natrysk pianką poliuretanową. Zależało nam na możliwie wysokiej jakości za niewielkie koszta. Wydawało się, że wspomniana metoda stanowi jedną z najtańszych opcji. Jednocześnie wielokrotnie mówiono nam, że pomimo szybkości wykonywania ocieplenia w ten sposób i niskiego nakładu pieniężnego jest to solidnie zrobiona izolacja. Postanowiliśmy zrobić gruntowny research w sieci, aby upewnić się w swym postanowieniu. Widać było, że dużo ludzi decydowało się na ocieplanie poddaszy pianką – ceny pozostawały zaś naprawdę atrakcyjne. To ostatecznie przekonało nas do złożenia zamówienia. Wkrótce w pomieszczeniu znajdującym się w najwyższym punkcie naszego domu przeprowadzono pierwszy etap remontu. W profesjonalny i dokładny sposób dokonano uszczelnienia każdego zakamarku poddasza. Nie mieliśmy wątpliwości, że to dzięki temu będzie to miejsce suche, ciepłe i przytulne. Ocieplenie pokoju zajęło jeden dzień.

Nasza starsza córka była szczęśliwa, a my mogliśmy być spokojni o prawidłową izolację poddasza. Była bezpieczna i zdrowa. Powodem do radości była również wysokość poniesionych kosztów, ponieważ za uszczelnienie pokoju zaproponowano nam stosunkowo niską cenę. Izolacja pianką poliuretanową okazała się niebywale skuteczną metodą, która pozwoliła na dobre ogrzanie poddasza.