Nowości technologiczne!

Nasiona medycznej marihuany

Jako istoty żywe żyjemy w symbiozie ze światem roślinnym i zwierzęcym, jesteśmy jednym z jego elementów. Dlatego też wykorzystujemy naturalne zasoby zarówno roślinne jak i zwierzęce w różnej formie. Już medycyna ludowa używała wielu roślin jako podstawowy, lub jeden z wielu składników pomocnych w leczeniu schorzeń i różnego rodzaju dolegliwości.

Zakup nasion medycznej marihuany

marihuana medyczna nasionaJedną z roślin budzących wiele kontrowersji i różnych emocji jest marihuana. Wprawdzie jej zastosowanie w medycynie ludowej od wielu dziesiątek lat jest udowodnione, ale nadal jedni uważają ją za cudowne lekarstwo, inni zaś za niebezpieczny narkotyk. Marihuana medyczna to roślina pozbawiona THC co powoduje to, że nie wykazuje działania narkotycznego. Należy do roślin o udowodnionym działaniu redukującym poziom bólu, złe samopoczucie w chemioterapii, zmniejsza przypadłości neurologiczne. Furorę robi w okulistyce ponieważ obniża ciśnienie w gałce ocznej co powoduje zdecydowaną poprawę ostrości widzenia. Obserwacja dowodzi że hamuje również retinopatię cukrzycową. Bardzo dobrze wpływa na osoby z cukrzycą ponieważ obniża poziom glukozy w organizmie. Dlatego też wiele osób poszukuje możliwości zakupienia jej. Jeśli więc chodzi o roślinę taka jak marihuana medyczna nasiona możemy zakupić przez Internet oczywiście tylko w celach kolekcjonerskich są sprzedawane. Ich koszt waha się od kilkudziesięciu do pięćdziesięciu złotych za jedno nasionko.

Myślę, że każdy doskonale zdaje sobie sprawę z plusów i minusów posiadanie nasion marihuany i tylko od niego zależy jak tą wiedzę i roślinę wykorzysta. Może być zbawiennym lekiem lub śmiertelnym zagrożeniem. Jej hodowla w naszym kraju jest niedozwolona i karana. Warto więc dobrze się zastanowić nad możliwością jej posiadania.