Nowości technologiczne!

Nowy trend – przedłużanie nawet bardzo krótkich włosów

 

Włosy nadają całej twarzy charakteru oraz stanowią nieodłączny punkt wizerunku. Niestety nie wszyscy mogą pochwalić się pięknymi i zadbanymi włosami – na ich porost oraz wygląd ma wpływ wiele czynników. Wśród nich bardzo ważne są przede wszystkim geny, które odpowiadają za gęstość oraz wygląd włosów, jak również dieta czy sposób odpowiedniej pielęgnacji.

Jak profesjonalnie przedłużyć krótkie włosy?

przedłużanie krótkich włosówNa szczęście istnieje wiele sposobów na to, aby włosy prezentowały się lepiej niż jest tak w rzeczywistości. Wśród profesjonalnych zabiegów zmieniających wygląd włosów do najpopularniejszych należy między innymi ich przedłużanie – zabieg ten można wykonać w profesjonalnych salonach fryzjerskich, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści. Możliwe jest nawet przedłużanie krótkich włosów, co jest niewątpliwie zaletą dla osób, które z natury mają włosy bardzo słabe i u których zapuszczanie włosów nie przynosi oczekiwanych efektów. Istnieje wiele sposobów na przedłużanie włosów – dobór odpowiedniej metody i techniki to kwestia w dużej mierze indywidualna. Każdy fryzjer czy stylista dokonuje najpierw diagnozy stanu włosów i na tej podstawie proponuje swoim klientom odpowiedni zabieg oraz rodzaj przedłużania. Popularne są metody przedłużania włosów tak zwaną metodą kanapkową lub z zastosowaniem specjalnych kapsułek, do których wpina się włosy sztuczne lub (co bardziej popularne) włosy naturalne, którymi salon dysponuje od klientek, które zdecydowały się oddać swoje naturalne włosy na cel przedłużania dla innych osób.

O przedłużane włosy należy odpowiednio dbać oraz systematycznie dokonywać uzupełnienia włosów pod okiem fryzjera. Dzięki temu nowa fryzura prezentuje się nienagannie, a efekt przedłużania włosów jest niewidoczny dla postronnego obserwatora. Efekt z pewnością będzie zachwycał!