Nowości technologiczne!

Klasyczne kolczyki wkrętki ze srebra

Biżuteria dodaje kobiecości i podkreśla całą stylizację. Jednak noszenie długich kolczyków czy wyrobów jubilerskich z cyrkoniami i diamencikami może być męczące i mało komfortowe. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet decyduje się na minimalizm, jeśli chodzi o codzienne dodatki. Najpopularniejsze są małe kolczyki na sztyftach. 

Delikatna biżuteria srebrna – kolczyki wkrętki 

srebrne kolczyki wkrętkiTego rodzaju element rzuca się w oczy i równocześnie jest lekki i wygodny w noszeniu. Bardzo często decydują się na niego matki małych dzieci, dzięki czemu nie musza obawiać się nieprzyjemnych sytuacji, gdy dziecko pociągnie za kolczyki koła czy model wiszący. Najpopularniejsze są srebrne kolczyki wkrętki, które są uniwersalnym dodatkiem zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Do tego wystarczy dołączyć minimalistyczną cienką bransoletkę czy srebrny zegarek, aby zyskać spójny i wyjątkowy look. Kobiety, które lubią wkrętki, bardzo często posiadają wiele różnych kolczyków z innymi motywami czy kolorowym wykończeniem. Takie kolczyki z pewnością pokochają osoby ceniące sobie także sportowe stylizacje w połączeniu właśnie z kobiecą, ale klasyczną biżuterią. Oczywiście na większe wyjścia można założyć wiszące kolczyki ze zdobieniami, chociaż przy oryginalnych kreacjach wciąż można postawić na minimalistyczne wkrętki. Posiadaczki kilku dziurek w uszach z pewnością mają w swoich domach niemałą kolekcję tego rodzaju wyrobów jubilerskich.

Kolczyki na sztyftach często są też kupowane w ramach prezentu dla bliskiej osoby – mamy, siostry, babci czy dziewczyny. Z pewnością jest to tak uniwersalny dodatek, że będzie pasował każdej kobiecie – bez względu na wiek, kształt twarzy czy indywidualne upodobania i styl ubierania. Warto też postawić na klasyczne barwy.