Nowości technologiczne!

Gdzie znaleźć zdrową dietę?

Kiedy udałam się do dietetyka zmęczona już testowaniem diet, które nie działały szłam głównie z nastawieniem na to, że po prostu chcę wreszcie schudnąć. Nie sądziłam jednak, że dobrze dopasowana dieta aż tak pozytywnie wpłynie nie tylko na moje ciało, ale przede wszystkim psychikę. 

Wpływ zdrowej diety 

dobry dietetyk krakówKilka razy w swoim życiu przechodziłam już na diety, jednak żadna z nich nie była dla mnie satysfakcjonująca nawet w połowie. Powtarzające się i nudne menu skutecznie obrzydziło mi śniadania, które dotychczas lubiłam sobie robić. Nie wspominając już o tym, że po prostu czułam się głodna. Dlatego wreszcie postanowiłam wziąć się za siebie i udałam się do profesjonalisty. Przyznam, że trafił mi się naprawdę dobry dietetyk Kraków posiada wielu wspaniałych specjalistów o których czytałam pozytywne opinie w internecie, jednak z moim dietetykiem od razu złapaliśmy świetny kontakt i doskonale rozumiał, czego mi trzeba. Chciałam schudnąć za pomocą diety, ale przejście na nią przyniosło o wiele więcej pozytywnych skutków. Pyszne i sycące jadłospisy sprawiły, że pokochałam zdrowo się odżywiać i co ciekawsze przestałam mieć ochotę na jakiekolwiek odstępstwa w postaci słodyczy czy fast foodów. Było to spowodowane nie tylko moim zafascynowaniem się zdrową dietą, ale przede wszystkim tym, że była ona idealnie dopasowana pode mnie i zbilansowana, więc nie czułam zwyczajnie potrzeby, aby podjadać coś niezdrowego.

Po miesiącu diety zauważyłam spadek masy ciała, ale pozytywne skutki zdrowego odżywiania odczułam także mentalnie ponieważ miałam więcej wigoru do działania, a w pracy stałam się znacznie bardziej pomysłowa i produktywna. Od niedawna zaczęłam też ćwiczyć, co sprawia mi ogromną radość, a warto nadmienić, że wcześniej nienawidziłam wysiłku fizycznego w jakiejkolwiek postaci.