Nowości technologiczne!

Poszukiwania barmana na wesele

 

Pary, które rezygnują z uroczystych podziękowań dla rodziców często mają duży problem ze znalezieniem atrakcji na wesele, by zatrzeć wrażenie, że niewiele się na nim działo. Rozwiązaniem jest zatrudnienie barmana na wesele, który uświetni imprezę brawurowym pokazem barmańskim.

Pierwszorzędny barman na wesele

barman na wesele - WarszawaPokaz barmański to sprawdzony sposób na rozruszanie gości i zaproszenie ich do baru na pozycje z karty alkoholi przygotowywanych przez barmana. Taki pokaz może trwać nawet do pół godziny, jednak mając na uwadze, że będzie to tylko atrakcja urozmaicająca wasze przyjęcie weselne warto ustalić z barmanem żeby jego fantastyczne popisy z kieliszkami i shakerem nie przekaraczały 15-20 minut, a energię poświęcił na działanie dla gości. W dużym mieście bardzo łatwo zorganizować atrakcję jaką jest barman na wesele – Warszawa to również miasto, w którym bez problemu odnajdziecie specjalistów w swojej dziedzinie, którzy potrafią przygotować takie show, że wszyscy będą pod ogromnym wrażeniem bramańskich zdolności. Natomiast sama działalność za barem i przygotowywanie modnych drinków dla gości to element wesela, który jest bardzo pozytywnie oceniany przez wielu moich znajomych, którzy chętnie zamieniają kieliszek czystej na coś bardziej kolorowego i fantazyjnego. Podobnie jest z paniami, które obawiają się zbyt szybkiego „odpadnięcia” w czasie imprezy. Dla nich warto zadbać o klasyczne pozycje z listy drinków jak mojhto, pina colada czy truskawkowa margharita.

Koszt jaki musi ponieść młoda para aby mieć barmana na weselu jest zależny od opcji jaką wybiorą. Zazwyczaj jeśli organizatorzy decydują się samodzielnie dostarczyć alkohol z listy przygotowanej przez barmana koszt ten jest nieco niższy niż gdy wszystko przygotowuje barman.