Nowości technologiczne!

Wynajem sal szkoleniowych

Po skończeniu szkoły trenerów i zdobyciu kilkudziesięciu godzin doświadczenia jako trener (poprzez prowadzenie szkoleń w ramach zaliczenia studiów oraz organizacji darmowych szkoleń dla różnych instytucji i centrów wolontariatu) doszłam do wniosku, że jestem gotowa, aby zacząć na tym zarabiać. 

Sala szkoleniowa w centrum Warszawy

sala szkoleniowa warszawa centrumCzułam się już wystarczająco pewna siebie, wystarczająco doświadczona, aby uczyć innych ludzi za pieniądze. Postanowiłam działać. Razem z moją przyjaciółką zarejestrowałyśmy firmę szkoleniową, stworzyłam programy kliku szkoleń umiejętności miękkich i zaczęłyśmy intensywną promocję naszych szkoleń. Wyznaczyłyśmy dwa terminy szkoleń, na każde z nich zgłosił się komplet uczestników. W tym samym czasie poszukiwałyśmy odpowiedniej sali szkoleniowej. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: „sala szkoleniowa Warszawa centrum” pojawiło się bardzo dużo wyników. Oferta sal szkoleniowych w śródmieściu Warszawy jest bogata. Można wynająć sale w różnych cenach i w różnych standardach. Istnieje możliwość zamówienia cateringu albo drobnego poczęstunku w postaci kawy, herbaty i ciasteczek. Poczęstunek można również zorganizować we własnym zakresie. Można dodatkowo zamówić rzutnik wraz z ekranem, flipchart z kartkami i markerami czy tablicę magnetyczną. Jak widać możliwości jest bardzo dużo. Razem z moją przyjaciółką zdecydowałyśmy się na salę o średnim standardzie z kawą i herbatą w pakiecie.

Oferta sal szkoleniowych w centrum Warszawy jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dostosowanego do swoich potrzeb i budżetu. Dostępne są różnej wielkości sale, od kameralnych, aż po ogromne sale konferencyjne. Mam nadzieję, że nasze szkolenia dobrze wypadną i wkrótce będziemy organizować kolejne. Bardzo lubię pracę trenera.