Nowości technologiczne!

Wysokiej jakości animacje

Pracuję w dziale marketingu bardzo dużej i bardzo znanej firmy z branży FMCG.Marketing jest u nas bardzo silny i bardzo rozbudowany, ponieważ od działań marketingowych właśnie zależy czy uda nam się sprzedać więcej niż konkurencja. Poza tym mamy również mocny dział marketingu wewnętrznego, którego celem jest informacja i utrzymanie pracowników naszej firmy, którzy są dla nas bardzo cenni.

Studio animacji z doświadczeniem

doświadczone studio animacjiJa pracuję właśnie w dziale marketingu wewnętrznego. nasza komunikacja z pracownikami w dużej mierze opiera się na produkcji explainers video, czyli na filmach, które produkuje dla nas doświadczone studio animacji, a które pomagają nam w przekazywaniu różnych istotnych treści i sprzyjają ich zapamiętywaniu. Nasze studio animacji jest bardzo profesjonalne i produkuje dla nas naprawdę wysokiej jakości animacje. Za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni z ich produkcji. Oferują oni bardzo kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi przygotowanie filmu od początku do końca. Studio przygotowuje dla nas scenariusz, który jest z nami konsultowany, a następnie zgodnie z tym scenariuszem przygotuje film. Filmy są naprawdę bardzo profesjonalne, sprzyjają zapamiętywaniu trudnych treści przez naszych pracowników. Wszystko to dzięki niesamowicie atrakcyjnej formie, w jakiej te treści są przekazywane. Nasi pracownicy po prostu bardzo lubią oglądać filmy przygotowane przez współpracujące w z nami studio.

Coraz więcej firm poszukuje dobrych studiów animacji, w których mogą zostać wyprodukowane rożne filmy przydatne w biznesie. Dzięki takim filmom firmy mogą się łatwiej i efektywniej komunikować ze swoimi klientami, kontrahentami oraz pracownikami, a koszty wyprodukowania takiego filmu animowanego wcale nie są bardzo wysokie.