Nowości technologiczne!

Zalety biżuterii bursztynowej

Moja babcia była najwspanialszą osobą jaką kiedykolwiek znalazłam. Nie chodzi mi tylko o jej ogromną miłość jaką mnie darzyła, ale też szacunek dla innych oraz jej mądrość życiową. Babcia dożyła sędziwego wieku i przekazała mi naprawdę dużo. Do dziś sugeruję się w życiu tym, co wiem od niej. Również na temat zdrowia.

Ile kosztuje bursztyn w sklepie internetowym?

biżuteria z bursztynu sklep internetowyBabcia rzadko chodziła po lekarzach, dożyła lat dziewięćdziesięciu paru, a całe życie podpierała się medycyną naturalną, szczególnie bursztynem. Oczywiście odwiedzała lekarzy, gdy faktycznie coś poważnego się działo, ale wolała zapobiegać, niż leczyć. Dziadkowi również często serwowała nalewkę z bursztynu. Sama miała sporo biżuterii z tym kamieniem. I tak jak nie wierzyłam w cudowne działanie zdrowotne smarowideł z bursztynu, tak już biżuteria z niego robiona, zawsze wydawała mi się bardzo romantyczna i urocza. Dostałam kiedyś od babci jeden wisiorek. Ciekawa byłam, ile w ogóle kosztuje biżuteria z bursztynu sklep internetowy łatwo znalazłam, więc któregoś razu zalogowałam się tam, sprawdzając cenę tego babcinego „dobra”. Patrząc na ceny produktów, trafiłam na przepiękne bursztynowe serduszko oprawione w srebro. Było niesamowicie urzekające. Przypomniałam sobie wszystkie dobre rzeczy, które babcia wspominała o tych kamieniach i niewiele się zastanawiając dokonałam zakupu w sklepie internetowym. Cena nie była zaporowa, więc czemu nie? Nie ryzykowałam niczym, a korzyści płynące z mojej nowej biżuterii były już odczuwalne, bo wróciły najlepsze wspomnienia o babci. Byłaby ze mnie dumna.

Myślę, że w życiu jest mało rzeczy materialnych, które mogą dać prawdziwe szczęście. Najczęściej są to motywy, które kojarzą się z bliskimi lub nawiązują to wartości, które lubimy. Pamiątki również zatrzymują chwile, by nie odeszły w niepamięć. Moim największym skarbem, są te spędzone z babcią, zamieszkałe w moim sercu.