Nowości technologiczne!

Akrylowe fronty na meble prosto od producentów

Mieliśmy remont w mieszkaniu, w trakcie którego wymienialiśmy niektóre meble. Niestety ze względów zawodowych, wiele decyzji musiałem podjąć sam, przez co żona tak naprawdę sprawdzała wybory dopiero po ich pojawieniu się w domu. No i cóż, okazało się, że nie wszystko zamówiłem tak, jak to uzgadnialiśmy. Pomyłkowo zamówiłem meble z nieodpowiednimi frontami, przez co trzeba było kontaktować się z producentem.

Kupno frontów akrylowych u producenta

fronty akrylowe od producentaSam nie wiem, jak to zrobiłem, ale zamiast frontów akrylowych, zamówiłem lakierowane. Cieszę się, że przynajmniej mebli nie pomyliłem, bo moja współmałżonka była bardzo poirytowana. Pozostało nam liczyć, że uda się dogadać i wymienić same przody – na całe szczęście trafiliśmy na świetnego sprzedawcę, który zdecydowanie nie ignoruje próśb klientów. Fronty akrylowe od producenta zostały sprowadzone w miejsce tych wcześniejszych i muszę przyznać, że faktycznie widać wśród nich różnicę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mamy w domu dwójkę dzieci i kota, które bardzo szybko mogłyby zniszczyć fronty znajdujące się niżej. Tymczasem mamy pewność, że akrylowe wykończenia są znacznie bardziej wytrzymałe na porysowanie czy obicie. A na dodatek są tak przejrzyste, że dosłownie można się w nich przeglądać.

Musze przyznać, że żona wiedziała co wybiera. Ona lubi przeglądać katalogi i wybierać meble do pokoi, kiedy ja wolę po prostu kupić to, co trzeba i mieć to z głowy. W tym przypadku widać było, że wiedziała, które fronty będą najlepiej wyglądać na meblach i o które fronty będzie można łatwo zadbać. Nie chcę nawet myśleć, co by było, gdyby producent nie zgodził się na ich wymianę. Dobrze, że ostatecznie producent był bardzo pomocy i wyrozumiały – gdyby nie to, mieszkanie mocno by na tym straciło.