Nowości technologiczne!

Co daje masaż kamieniami?

Masaż gorącymi kamieniami, jest bardzo szczególną techniką masażu, która polega na stosowaniu kamieni o zmiennej temperaturze (gorących, ale czasem także zimnych) w celu rozluźnienia mięśni, by pozbyć się napięć psychicznych i fizycznych. Ta technika pomaga złagodzić wiele dolegliwości. Masaż gorącymi kamieniami to relaks, który odpręża umysł i ciało.

Dlaczego warto korzystać z masażu gorącymi kamieniami?

relaksujący masaż kamieniami - KrakówPodczas masażu gorącymi kamieniami masażysta wykonuje masaż gładkimi i gorącymi kamieniami, które działają bardzo podobnie do rąk. Gorące kamienie są kładzione na niektóre punkty ciała, aby wspomóc działanie masażu dłoni, tworząc przyjemny wariant klasycznego i bardziej tradycyjnego masażu. Wiele informacji o zaletach masażu gorącymi kamieniami szybko rozprzestrzenia się na całym świecie. Gorący kamień pomaga rozluźnić mięśnie i stymuluje natychmiastowe rozluźnienie ciała, działając dogłębnie dzięki zdolności kamienia do utrzymywania przyjemnej temperatury i skupienia swojego wpływu na miejscach problemowych na ciele człowieka. Wyższa temperatura powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i pomaga poprawić krążenie krwi regenerując również pracę układu nerwowego. Masaż kamieniami wymaga pewnego poziomu kompetencji i doświadczenia ze strony praktykujących. Spośród zalet należy wymienić rozluźnienie mięśni, głęboką relaksację oraz dotlenienie komórek. Również wydalanie toksyn jest wzmożone dzięki zabiegowi, jakim jest relaksujący masaż kamieniami – Kraków ma specjalistów, którzy mają grono zadowolonych pacjentów. Dzięki tym zabiegom ci pacjenci cieszą się zdrowym kręgosłupem. Oczywiście warto regularnie chodzić na tego typu specjalistyczne masaże. To idealny sposób do zapewnienia ulgi w bólach mięśniowych oraz objawach artretycznych i reumatycznych.

Gorące kamienie są lekarstwem na ból pleców i nie możemy nie docenić mentalnych zalet gorącego kamienia. Masaż gorącymi kamieniami pomaga walczyć ze stresem, bezsennością i depresją i jest często zintegrowany z aromaterapią w celu wzmocnienia dobrego samopoczucia.